Karadeniz Pet

Kaşınma

Hamit12

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar geçen hafta kuşumun sesi kısıldı ve konuşmamaya başladı birden düzelir gibi oldu sonra pazartesi günü halsizlik ve yem yememeye başladı veterinere götürdüm antibiyotik ve vitamin verdi üşütmüş olabilir dedi bişeyi gözükmüyo dedi ama şuan ishal değil diri duruyor ama yem yemiyor şırıngayla haşlanmış patates ve cici bebe sıkıyorum ağzına ama inanılmaz derecede kaşınıyor krize girmiş gibi gagasını yüzünü kafesin tellerine sürtüyor sürekli sürtüyo bulduğu yere gözle görülür hiç bişey yok ağzında tüylerinde bugün hiç yem yemedi nerdeyse yardımcı olur musunuz lütfen sabaha kadar nöbet tutuyoruz başında bişey olucak diye napıcam bilmiyorum

Bit icin ilac kullandınız mı ?

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 gün bit ilacı kullanın öyle tekrar yazın

Sprey vs petshoptan alınanların bir etkisi yok üstüne kusa zararı var...Vilmectin bulup enseye 1 damla damlatmalısınız...

Bu nedir hocam bit ilacı mı eczaneden mi alıcam

Veterinerlerde var...Ufaklarını 24 tl ye almıstım...Ense derisine 1 damla damlatılınca 3 4 ay korur....

Hocam çok teşekkür ederim var mı başka tavsiyeleriniz yem hiç yemiyor ne yapabilirim ona

cicibebe vermeyin sekerli oldugu için zararli.
yumurta mamasi yapin yedirin.
vilmectinin kullanimi konusunda çok dikkatli olmalisiniz, ağır bi ilaçtır. ense etine sadece 1 damla damlatilir ve ovalanir.

Geri