Karadeniz Pet

Kabız mı ishal mi?

Tunç

Meraklı Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar. Kuşumun dışkısı tüylerine yapışıyor bununla ilgili konular açılmış ama kesin bir şey göremedim. Dışkısı katı hiç vıcıklık yok. Bu durumda kuş ishal mi oluyor kabız mı? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Kuşumun dışkısı tüylerine yapışıyor bununla ilgili konular açılmış ama kesin bir şey göremedim. Dışkısı katı hiç vıcıklık yok. Bu durumda kuş ishal mi oluyor kabız mı? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
Temiz pecete üzerinde yada yapışmış halini çekip koyarsanız daha yararlı.bilgiler edinebilirsiniz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, 1 haftadi cesitli ilaclarla ishal tedavisi olan kusumuz kakasini yaparken poposunu salliyor, ince bir ses cikararak diskisini yapiyor zorlaniyormus gibi. Fakat diski sivi ve sumuksu. Bu arada diski sayisi cok az , neredeyse 4-5 saatte 1 diski yapiyor. Kullandigi antibiyotik ve vitamin sonrasi neredeyse olumden dondu ve baya toparladi fakat su anki durumunu anlayamadim acaba ishal mi kabiz mi? (tedaviye ilk basladiginda sadece sivi beyaz diskisi vardi, simdi koyu yesil)

Ekli dosyalar

• 3E9424D3-491E-40C5-99F3-5795BE077099.jpeg
    3E9424D3-491E-40C5-99F3-5795BE077099.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
İyi gözükmüyor.kabız değil bence benim kuşum kabız ve onunki normal dışkı sadece poposuna yapışıyor.ilk başta kupkuruydu yapışıyordu şimdi daha iyi.