Karadeniz Pet

Kabızlık

deryat

Meraklı Üye
Muhabbet kuşum tuvaletini yaparken zorlanıyor bazen sulu yapıyo bazen katı yapıyo ama her ikisinde de zorlanıyor yaparken poposuna dışkısı yapışma olayı yok sadece gün içinde bir kere popusunda kaldığını gördüm onun dışında olmadı kabızlık olayı yeni başlamış olabilir mi uygulayabilcem tedavi var mı yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG_20200101_135519.jpg
    IMG_20200101_135519.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 17
Bu şekilde değişik değişik yapıyo şunu da belirtmem lazım ama kızgınlık sürecinde bununla ilgisi olabilir mi böyle dışkılaması
Kabız mı anlamıyorum ben pek, fakat eğer kabızsa marul vs yeşillik veriliyor dışkıyı yumuşatıyor

Kızgınlıkla alakası yok. Dışkılarının şekli kıvamı farklı farklı. Probiyotik sindirime iyi gelicektir. Marka olarak ben gutfeel kullanıyorum.
Kullanım şekli nasıl olmalı bilgi verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

Tam dolu suluğa bir pirinç tanesi kadar eklesen yeterli. Haftada bir veya iki kere kullanabilirsin.
Merhaba probiyotik kullandım fakat kullandıktan sonra bu şekilde dışkı yapmaya devam etti hatta daha da büyüdü mesela bu bir defa da yaptığı dışkı ama bir sıkıntısı yok gibi kabarma vs yok popo kısmında bir dışkı yapışma vs durumu da yok sadece dün yumurtladı kuş bu dışkı sorununu nasıl çözebilirim probiyotik vermeye devam etmelimiyim verdiğimden beri daha sulu yapmaya başladı yardımcı olur musunuz lütfen

Fotoğraf paylaşımı yapamıyorum ama anlatmaya çalışım sulu ve çok büyük bir şekilde yaptı kullanmaya başladığım ilk anda da hep sulu yaptı sonra katı ama yine sulu bir şekilde yaptı

Geri