Karadeniz Pet

Kafes Önerileriniz

Marka ya da model tavsiye edemeyeceğim ama
bir kenarı 40 cm olan,
en az iki kapılı,
mümkünse kapısı büyük ya da tavanı açılan,
telleri yatay olan,
mümkünse pirinç ya da krom telli,
tercihen tabanında ızgaralığı olan bir model bakabilirsiniz. Bunların hepsini birden bulmak zordur. Siz yine de geniş, telleri yatay ve pirinç bir kafes bakmaya çalışın en azından.

İmkanınız varsa resimdeki kafesten daha büyük bir kafes alırsanız daha yararlı olur. Kuş/kuşların içinde rahat kanat çırpıp,tünekten tüneğe uçabileceği kafesler tercih etmek daha uygun olur.

ben salma alma taraftarıyım hem fiyatı uygun hem ölçüleri ideal hemde ilerde ikinci bir kafese ihtiyaç duyarsan ortadan bölüp iki kafes olarak kullanabilirsin

Onun fiyatı cok uçuk. Uygun bir şeyler almayı planlıyorum
Salma kafes almayı dusunmuyorum.

Şahsen düşüncem salma ilk etapta geniş evet fakat ortadan bölünce çok daralıyor kuşların alanı küçülüyor bu arada salmadan kastınız çiftane heralde

cok buyuk onlar bır tane muhabbet kusum var okadar buyuk olmasına gerek yok

az daha gelen yorulmara bir bakalım duruma gore degerlendırırım kendı capımda artık :D

Kordon kafesten sakın alma dolandırıcılar ben sana önermeden önce sipariş verdim ücretide gönderdim ürünleri göndermiyorlar ve telefona bakmıyor dolandırıcılar

Ben canlı canlı görmeden rahat edemem zaten örneklere bakıyorum güzel olursa tek tek petshoplara bakarım veya benzeri elbet bulunuyor petshopda

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi