Karadeniz Pet

Kafes Önerisi

furkeem

Yeni Üye
Arkadaşlar dün dışarıda kanarya buldum ve iki tane muhabbetimin kafesini onun için kullanacağım. Bu nedenle iki muhabbetime yeni kafes almak istiyorum. Sizce salma kafes mi alayım yoksa pirinç çatılı vb kafeslerden mi alayım. Ölçüleri kaça kaç olmalı? 2 den fazla muhabbet için uygun olması yeterli. Önerileriniz varsa linklerini paylaşır mısınız? Pet shop çulara düşmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bence üçgen çatılı kafeslerden değil diktörtgen kafeslerden al daha kullanışlı ve daha rahat ederler bu arada kanaryanızı merak ettim çünkü onlar kolay kolay kaçamaz fotoğrafı var mı

https://urun.n11.com/kus-kafesi/cifthane-salma-kafesortadan-bolmeli-P172006763
39155

Bu kafes uygun mu acaba? Fiyat ve büyüklük bakımından?

Kanarya dışarıdaydı kaçmış sanırım. Sahibini bulmak çok zor etrafta 60 dairelik binalar dolu. O yüzden bakayım dedim. Şuanlık muhabbetlerin yeminden yiyor. Yem frlan alacağım. Ötmeye başladı

Ekli dosyalar

• B7234088-CF5C-42BB-AEC7-053C5D5B4B57.jpeg
    B7234088-CF5C-42BB-AEC7-053C5D5B4B57.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 36
  • AD7631C6-2A85-44E8-9728-2A37C2FF7E28.jpeg
    AD7631C6-2A85-44E8-9728-2A37C2FF7E28.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 34
Bence normal ama ben 80 cm lik alacam. Kuşları üretme amaçlı beslediğim için Kuşların yağlanmamasını istiyorum eni geniş bir kafeste rahat rahat uçarlar.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salma ve uretim kafeslerinin bazilarinda izgara olmuyor ayriyetten almak durumunda kalabilirsin ona dikkat et. 45-35 veya 50-35 uretim icin uygun bu kuslarin yavrulari icinde 60,80 veya 100 cm'e kadar salmalar mevcut.

Salma ve uretim kafeslerinin bazilarinda izgara olmuyor ayriyetten almak durumunda kalabilirsin ona dikkat et. 45-35 veya 50-35 uretim icin uygun bu kuslarin yavrulari icinde 60,80 veya 100 cm'e kadar salmalar mevcut.
Önerdiğiniz bir kafes var mı linki felan varsa bakayım.

Yeni siparis verdigim bi kafes var biraz piyasanin ustunde pahali, ustune bide 20tl kargo ucreti baya bi üzdü bu hafta ici gelicek 5035 olculeri ama 4535 son derece makul.

Salma kafes icin suan standart 60*35'lik cifthane kafes kullaniyorum eskidi biraz onuda 80 veya 100 cm'lik bir kafesle degistiricem ilerde. Salma icinde 60 cm'lik cifthaneler makul aslinda. Biraz lükse kacmak istiyosan bütce varsa bu ikisine bakabilirsin.

Standart kafesler icin link atmadin zaten olculerie birlikte yazdigin zaman cikiyor sadece izgarasinin olup olmadigina dikkat et yeter.

Salmalar iki muhabbete buyuk mu olur diye dusunuyorum. Ama saglikli gibi .

Eger kuslarin es tutmussa buyuk degil rahat ederler iyi olur, es tutmamislarsa buyuk kafeslerde erkek kus disiyi ikna etmekte zorlaniyor diye biliyorum. Sadece 2 kus olacaksa 60 cm'den buyuk kafes alma zaten bi bolumunu kullanmiyorlar kafesin.

Eger kuslarin es tutmussa buyuk degil rahat ederler iyi olur, es tutmamislarsa buyuk kafeslerde erkek kus disiyi ikna etmekte zorlaniyor diye biliyorum. Sadece 2 kus olacaksa 60 cm'den buyuk kafes alma zaten bi bolumunu kullanmiyorlar kafesin.

Teşekkür ederim kardeşim

Geri