Karadeniz Pet

Kafes Üstü Oyun Alanı

uba

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 1 yıl önce kadar çok yetenekli ve evcil olan kuşumu bir kaza sonucu kaybetmiş ve siteden uzak kalmıştım. Dayanamayıp yeniden bir muhabbet kuşu alıp evimize yeni bir dost getirdik. Öncelikle eksiklerini tamamladık ve 2 hafta kadar yeni yerine ve bize alışmasını bekledik. Sonra ona bir oyun alanı yapıp yalnızlığını gidermeye çalıştık. Sizinle de paylaşmak istedim. Her tarafına hakim oldu ve

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2016-10-17 at 17.45.54.jpeg
    WhatsApp Image 2016-10-17 at 17.45.54.jpeg
    169.9 KB · Görüntüleme: 145
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 17.46.02.jpeg
    WhatsApp Image 2016-10-17 at 17.46.02.jpeg
    167 KB · Görüntüleme: 153
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 17.46.01.jpeg
    WhatsApp Image 2016-10-17 at 17.46.01.jpeg
    140.7 KB · Görüntüleme: 133
Her tarafına hakim oldu ve oyun alanından ayrılmıyor. Günün 24 saati kapısı açık istediği zaman kafesine girip çıkıyor. Kapı üstü veya dolap üstlerine de pisleme derdi yok. Uçup gezip oyun alanına geliyor. Çok uzattım galiba. Beğenilerinize sunuyorum.

Her tarafına hakim oldu ve oyun alanından ayrılmıyor. Günün 24 saati kapısı açık istediği zaman kafesine girip çıkıyor. Kapı üstü veya dolap üstlerine de pisleme derdi yok. Uçup gezip oyun alanına geliyor. Çok uzattım galiba. Beğenilerinize sunuyorum.
dışarıya hiç pislemiyor mu ? bide çam açık filan olursa gitmiyor mu ? bide oyun alanını ne kadara aldın ?

Yukardan pisleyince kafesin içine düşüyor. Önceden kapı üstlerinde dururdu. Kapı üstleri ve yere pisliyordu. Tül perde çekiliyken camları açıyorum. Altından geçme girişimi gibi bişey yapmadı. Resimde biraz karışık duruyor ama gezeceği çok yer var. Ataç, ayna oyun topları ve salıncakları kullanıyor. Yani yeri benimsedi.

dışarıya hiç pislemiyor mu ? bide çam açık filan olursa gitmiyor mu ? bide oyun alanını ne kadara aldın ?
Satın almadım Herşeyi dremel ve çeşitli aletlerle yaptım. Basit gibi duruyor. Ama bayağı vakit aldı.

Guzel ama biraz karisik geldi bana. Gule gule kullansin kusunuz :)

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi