Karadeniz Pet

Kafes İnceleme

Eyüpcan YATMAZ

Paylaşımcı Üye
Konunun başından belirteyim arkadaşlar ben sadece kendime aldığım piyasaya göre gayet uygun fiyatı olan bir ürünü başka insanlarda yararlansınlar diye paylaşıyorum. Satan kişiyle uzaktan yakından hiçbir ilgi alakam yada kâr durumum bulunmamaktadır.

Normalde perşembe günü gelen kafesleri şehir dışında olduğumdan dolayı alamamıştım pazartesi alabilirdim en erken normal şartlarda kargo şirketinin geri iade göndermesi gerekiyordu ürünleri bende Orhan Bey ile iketişime geçtim sağolsun kargo şirketi ile konuşup yardımcı oldu bu sabahta gidip kafesleeimi kargo şirketinin şubesinden aldım. Konunun en sonuna aldığım yeri yazacağım.

Aldığım Ürünler
- 5 adet 45/35 Üretim Kafesi (1 tanesinde taban ızgarasıda istemiştim yani 4 normal üretim kafesi 1 adet ızgaralı üretim kafesi)
45/35 kafeslerin tane fiyatı 35TL
Taban ızgaralı olunca tane fiyatı 43TL (Izgara fiyatı ek olarak 8TL yansıyor anlayacağınız)
Ben ürünleri kapıda ödeme seçeneği ile aldım (kapıda ödeme olunca 5TL daha fazla ödemeniz gerekiyor)
5 kafes ( 1 tanesi ızgaralı şekilde) kapıda ödeme ücreti ile 188 + kargo ücreti ile sipariş verdim.
Kargo ücreti İzmir'den Erzurum'a 18TL gibi bir ücret ödedim. Toplamda bana maliyeti 206TL oldu.
Benim ilk izlenimler kafes geldiğinde kırığı yoktu,paketlenme nırnal zaten kırılacak ürün olmadığından pek önemlide değil zaten,kafes tel kalınlığı beklediğimden kalındı,ince telli kafesler gibi değil. Kafesin sağda ve solda birer yuva kapısı,önde ise 1 adet akıllı yemlik kapısı ile bir adet normal kapı bulunmakta. Kafes tavalarının üst yüzeyi kaygan kolay temizkenebilir yıkanabilir yapıda. Şuana kadar olumsuz bir tarafını görmedim ama ilerde nasıl olur bilmiyorum kullanıp göreceğiz artık.
Baştada dediğim gibi hiçbir kâr durumum yada reklam amacım yok sadece birçok sitede ve yerde aynı ürüne 50/60TL gibi bir ücret vermektense 35TL verip geri kalan para cebinşzde kalsın istiyorum. Zaten yem,vitamin fiyatları uçup gitmiş dışarda da herşey ateş pahası bir nebze birkaç kişiye belki yararım dokunur umuduyla paylaşıyorum.
Aşşağıya tek tek kafesin nasıl paketlendiğini ve kurduğumun görsellerini paylaşıyorum eksiklerim veya önerileriniz varsa belirtin lütfen.(Tavalarda tabanda kağıt üstünede kedi kumu serdim ama sermez olaydım kuşlar uçtuğunda çok toz kalkıyor böyle toz kalkmaya devam ederse kedi kumunu tavalardan dökeceğim)
36511
36512
36513
36514
36515
36516
36517
36518
36519
36520

36521
36522

Orhan Bey
0536 317 7373

Facebook Profili

Kendi Siteleri

Hocam bende bu kafesi ızgaralı şekilde almaya karar verdim akıllı yemlik ve iki tahta tünek ile birlikte alacağım. Konu için teşekkürler.

Sağ olun konu için bugün Orhan Bey ile ben de iletişime geçtim açıkçası alacağım kafes normal fiyatı uygun ama kapıda öde ve kargo ücreti benim alacağım kafesle aynı fiyata geldiği için aceleci davranmak istemedim düşünüp karar vereceğim artık yani aynı fiyata kendim alsam daha iyi gibi geliyor.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Ben 5 kafese ve türkiyenin bir ucundan bir ucuna kargo 18 tl verdim ama tek kafes alacak olanlar illaki daha uygun tutacaktır kargo ücreti. Gittigidyor n11 gibi sitekerden alacaktım bende ama 60dan aşşağı yok bende sonradan Orhan Beye denk geldim . İnşallah kafes arayanlara ve almayı düşünenlere bir nebze yardımım dokunur.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Ben 5 kafese ve türkiyenin bir ucundan bir ucuna kargo 18 tl verdim ama tek kafes alacak olanlar illaki daha uygun tutacaktır kargo ücreti. Gittigidyor n11 gibi sitekerden alacaktım bende ama 60dan aşşağı yok bende sonradan Orhan Beye denk geldim . İnşallah kafes arayanlara ve almayı düşünenlere bir nebze yardımım dokunur.
Gerçekten yaptığınız şey çok değerli umarım yanlış anlaşılmamışımdır bahsettiğiniz siteler çok pahalı (n11, gittigidiyor vs ) orada pek uygununa rastlamadım bugün bir kaç dükkana göz attım ve orhan bey ile aynı fiyata denk gelebilecek kafesler gördüm bundan dolayı kararsız kaldım.

Gerçekten yaptığınız şey çok değerli umarım yanlış anlaşılmamışımdır bahsettiğiniz siteler çok pahalı (n11, gittigidiyor vs ) orada pek uygununa rastlamadım bugün bir kaç dükkana göz attım ve orhan bey ile aynı fiyata denk gelebilecek kafesler gördüm bundan dolayı kararsız kaldım.
Estağfurullah hocam yanlış anlaşılma yok asıl ben yanlış kendimi ifade ettiysem özür dilerim. Aynı kafes aynı fiyatlara denk geliyorsa görerek almak herzaman daha iyidir hocam. Kafesin tel kalınlığına ve tellerde çıkık olup olmadığına da dikkat edin alırken.

Maşallah kuşlarınıza EyüpCan usta. hayırlı olsun kafeslerin. Paylaşım için teşekkürler. Eksik sadece yuvalik tuneklerini 2-3 cm daha uzat. Erkek ikinci ayağı zor tutuyor. kulucka nöbetide ayağı acimasin. Kum dediğin gibiyse boşalt. Birbirine takılabiliyor dimi kafesler.

Estağfurullah hocam yanlış anlaşılma yok asıl ben yanlış kendimi ifade ettiysem özür dilerim. Aynı kafes aynı fiyatlara denk geliyorsa görerek almak herzaman daha iyidir hocam. Kafesin tel kalınlığına ve tellerde çıkık olup olmadığına da dikkat edin alırken.
Estağfirullah Hocam dikkat ederim Teşekkür ederim.
Ayrıca Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın MaşaAllah kuşlarınız çok güzelmiş sağlıklı günler dilerim...
Sağlıcakla kalın...

Teşekkürler hocam. Kafesler birbirine takılabiliyor istediğin kat kadar. O yuvalık tünekleri benimde hoşuma pek gitmedi,normal tünekler kalın geliyor. Yarın birkaç yere erkek kuş bakmaya gideceğim gittiğimde yuvalık için tüneklerede bakarım hocam.
Estağfirullah Hocam dikkat ederim Teşekkür ederim.
Ayrıca Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın MaşaAllah kuşlarınız çok güzelmiş sağlıklı günler dilerim...
Sağlıcakla kalın...
Teşekkürler hocam daha iyileri sizin olsun inşallah. Hayırlı günler

Paylaşım için Teşekkürler.Kafeslerin telleri ve kaynak yapıları kaliteli duruyor. :) Fiyatları piyasaya göre çok uygun.

453732 lik kafesi geçen hafta n11 den ücretsiz kargo ile 54.95 e aldım

EyüpCan usta tavsiye ettiğin kafescide vardı. Hemde uygun fiyata. Sitesine gir hele bak.
Gördüm baya uygun hocam ben kalite anlamında nasıl buluyorsunuz manasında sormak istemiştim ama cümleyi doğru kuramamışım kusuruma bakmayın :)

453732 lik kafesi geçen hafta n11 den ücretsiz kargo ile 54.95 e aldım
Keşke bu konuyu görüp burdan alsaymışsınız size daha uyguna gelirdi bu kafes. Ama hayırlı olsun kafesiniz güle güle kullanın.