Karadeniz Pet

Kafes arayisi

Shakir0504

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba,
1 yasindaki erkek muhabbet kusumuz icin buyuk konforlu kaliteli bir kafes ariyorum. İleride ikinci bir kus alma ihtimalimi de dusunerek genis bir kafes istiyorum. Tavsiyeniz ne olur? Tek oldugu icin ekstra oyuncak vs tavsiyeniz var midir? Tesekkurler

Arkadaslar merhaba,
1 yasindaki erkek muhabbet kusumuz icin buyuk konforlu kaliteli bir kafes ariyorum. İleride ikinci bir kus alma ihtimalimi de dusunerek genis bir kafes istiyorum. Tavsiyeniz ne olur? Tek oldugu icin ekstra oyuncak vs tavsiyeniz var midir? Tesekkurler
Gitti gidiyora cifthane salma kafes yazarsan cikcak kafes ile hem 2 çifte kadar üretim yaparsın hem kuşların ucabilcegi alan var hem kavga ederlerse aralarını kapatabilirsin hem çoğu yemlik vs rahat takılıyor ben memnunum 6 kusum var iki tane kafes bana yetiyor 8 e kadar yolu var tavsiye ederim fiyatı 35-40 falan kargo dahil bu fiyata petshoptan en dandik kafesler alınıyor

Arkadaslar merhaba,
hagen vision m01 310 tl , verdiğiniz paranın son kuruşuna değiyor