Karadeniz Pet

Kafes boyanır mı?

PofuduğunBabası

Meraklı Üye
Kafes almak istiyorum bi tane gözüme kestirdim ama rengini değişmek istiyorum kafesi akrilik boya ile boyasam iyice suyla yıkayıp 1 2 hafta boşta bekletsem sonra iyice kuruduktan sonra tekrar iyice suyla yıkasam kuşum için sorun olur mu telleri kemirme huyu yok

valla bende kuşlarıımın rengini ilk başta sevmemiştim sonradan sonrayaa rengin önemi kalmıyor :D sıkmayın bu kadar canınızı alın kullanın 1 2 ay sonra değiştirirsiniz en kötü , benm kuş kafesteki boyaların hepsini kemiriyor 3 haftadır

valla bende kuşlarıımın rengini ilk başta sevmemiştim sonradan sonrayaa rengin önemi kalmıyor :D sıkmayın bu kadar canınızı alın kullanın 1 2 ay sonra değiştirirsiniz en kötü , benm kuş kafesteki boyaların hepsini kemiriyor 3 haftadır
Rengi sipsiyah içimi karartır

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaporta boya yapan yer varsa onlarda boyarlar.

Oto sanayii sitesi varsa yanınlarda orda kesin vardır.

O zaman 2 şansın var.Ya kafesi olduğu gibi kullanıcaksınız.Ya da 33 km yol gidip boyatacaksınız.Seçim sizin.

Riske girmeye gerek varmı hocam ? aradığınız kafes nasıl birşey eğerki fotoğrafını ve ortalama fiyatını atarsanız belki daha uyguna satılan biryer bilen vardır aramızda