Karadeniz Pet

Kafes boyasını kemirme

Extreme_MAD

Meraklı Üye
Kuşlarım kafesin boyasını yiyor nasıl engellerim 😰 Ya kötü birşey olursa

Kuşta vitamin ya da mineral eksikliği ola bilir vitamin takviyesi ve mineral blok asın kafese sağlığı için iyi değil

Alışmış kudurmuştan beterdir. Bir kere alıştımı kemirmeye durduramazsın.
Kafesi değiştirin.

Krom kaplı tel kafeslerden alın.

1617655391538.png

Krom kaplı diyor aşşağıda
Galvaniz işte fotoğraftaki. Benim yolladığım krom aradaki farkı görebilirsin.
Ayrıca o fiyata krom kaplı tel kafes bulamazsın. 150-200 lira civarında anca. Şimdi ufak bir araştırdım çifthane bulamadım hiç krom. Bilmiyorum neden çifthane alacaksınız..

bu 2 kafesi kullanıyorum. dandik değiller. bütçeye göre tercih edilebilirler.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galvaniz işte fotoğraftaki. Benim yolladığım krom aradaki farkı görebilirsin.
Ayrıca o fiyata krom kaplı tel kafes bulamazsın. 150-200 lira civarında anca. Şimdi ufak bir araştırdım çifthane bulamadım hiç krom. Bilmiyorum neden çifthane alacaksınız..
Aradaki haneyi kaldırıcaktım ama galvaniz ise bide onun derdini çekemem en pahalısı olsa da kuşların sağlığı daha önemli
İlginiz için gerçekten teşlekürler

bu başlıktaki kuşum için biraz daha küçük yine boyasız bir kafes arıyorum. salmonella tedavisi uyguladık. düz uçamıyor. çok fazla hareket kabiliyeti yok. kafesin tepesinden aşağıya ızgaraya düşüyor bazen. o yüzden daha küçük boyasız kafes aradım ama bulamadım.

bu 2 kafesi kullanıyorum. dandik değiller. bütçeye göre tercih edilebilirler.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İlginiz için teşşekürler çinko iyi midir paslanmaz biliyorum genelde çatılarda kulanıllır

bu başlıktaki kuşum için biraz daha küçük yine boyasız bir kafes arıyorum. salmonella tedavisi uyguladık. düz uçamıyor. çok fazla hareket kabiliyeti yok. kafesin tepesinden aşağıya ızgaraya düşüyor bazen. o yüzden daha küçük boyasız kafes aradım ama bulamadım.
Taşıma kafesleri var küçük araştıra bilirsiniz

Geri