Karadeniz Pet

Kafes düzeni önerin!!!

Yusufcan Kalemtaş

Meraklı Üye
image.jpg
Arkadaşlar kafes düzeni önerin nokur aciiiillllll cevap verirseniz sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 30050 Arkadaşlar kafes düzeni önerin nokur aciiiillllll cevap verirseniz sevinirim.

tek kus bile olsa ben asla boyle kafesleri onermiyorum. kafes için de bir ben eksigim.

sürekli dişarida uçsa bile, kafesin her yeri sıkıntı.

bir defa o tünekler olmaz. tahta tünek şart. bu sağlık için önemli.

tünekten tüneğe sıçraya bilmeli ki, bu kafes için de bu ihtimal yok zaten.

yemlikler silikon yemlik olduğu için tek begendiğim bu.

kafes boyası olsun v.s. hepsi sağlıksız.

benim önerim çifthane olan ama tek kullanilabilen kafesler, zaten ucuz. biraz araştırsan n11 v..s bulabilirsin.

tek kus bile olsa ben asla boyle kafesleri onermiyorum. kafes için de bir ben eksigim.

sürekli dişarida uçsa bile, kafesin her yeri sıkıntı.

bir defa o tünekler olmaz. tahta tünek şart. bu sağlık için önemli.

tünekten tüneğe sıçraya bilmeli ki, bu kafes için de bu ihtimal yok zaten.

yemlikler silikon yemlik olduğu için tek begendiğim bu.

kafes boyası olsun v.s. hepsi sağlıksız.

benim önerim çifthane olan ama tek kullanilabilen kafesler, zaten ucuz. biraz araştırsan n11 v..s bulabilirsin.
Haklısın ama ben şuan kafes alamıyorum o durumda deilim zaten şu anda elimde tahta tünek var takıcam ama önerilere göre takıcam

Haklısın ama ben şuan kafes alamıyorum o durumda deilim zaten şu anda elimde tahta tünek var takıcam ama önerilere göre takıcam

sadece eksik tahta tünek işte. baska bir şey diyemiyorum. zaten fazla bir alani yok. tünekleri değiştirip, müsait durumunuz olunca da kafesi değiştirirsiniz.

Benimki bu şekilde ama ileride çifthane şeklinde alıp yeni aldığım kuşu bu kafeste eğiteceğim sonra onu da çifthaneye yanına atarım.bence bir kuşa yeter bu kafes sürekli salık ama uzman değilim.

Ekli dosyalar

• CCC09514-7C0E-4BBD-9C53-781692829F88.jpeg
    CCC09514-7C0E-4BBD-9C53-781692829F88.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 33