Karadeniz Pet

kafes düzeni bakarmısınız

byzkpln77

Meraklı Üye
merhaba iki muhabbet kuşum var onlara yeni kafes almak istiyorum uygun çiftler için kafes boyutuna yazarmısınız bide aksesuar almalımıyım

Cift kuslara cift hane oneririm. Kendimde kuluckadan sonra alicam kesinlikle suan buyuk boy kafesleri var ama fazla alan goz cikarmaz :) . Kafes icine akilli yemlik buyuk boy suluk kum koymak icin yine suluk kullaniyorum ben. Buyuk boy banyoluk. Kafese uygun buyugunden ayri folluklu (plastik oluyo rahat cikiyor) yuvalik.Onun disinda oyuncak gibi aksesuarlara gerek yok.

Üretim kafesi denen kafeslerin ölçüleri 40X35'den başlar. Ancak uygun boyuta biraz da sizin karar vermeniz lazım. Kuşları koyacağınız yeri düşünerek, keşke demeyeceğiniz boyutta bir kafes temin edin.

Cift hane benim sordugum gayet guzel alt izgarasi ve alt rafi kolay yikanir durumda 50 tl dedi. Ben konyadayim bu arada. 7 bucuk lira akilli yemlik 2 liraya mama koymaya yemlik aldim. 10 lira banyoluk. ( banyolugu bugun alicam degistirmem lazim bendekini kucuk cunki) suluklarda 2 3 lira arasindaydi. Yuvalik 20 tl buyuk plastik folluklu.

Cift hane benim sordugum gayet guzel alt izgarasi ve alt rafi kolay yikanir durumda 50 tl dedi. Ben konyadayim bu arada. 7 bucuk lira akilli yemlik 2 liraya mama koymaya yemlik aldim. 10 lira banyoluk. ( banyolugu bugun alicam degistirmem lazim bendekini kucuk cunki) suluklarda 2 3 lira arasindaydi. Yuvalik 20 tl buyuk plastik folluklu.
fotoğrafini atarmısınız lütfen acill

Kafes almadim daha ben sonradan gordum. Kusum yumurtlamisti. Yavrular buyudukten sonra gidip alicam. Kafes ve buyuk yuvaligi. Nette cift hane yazin cikiyor ortadan bolmeli ister tak ayir ister cikar butun kafes olsun seklinde