Serenlimon

Süper Üye
4 Eyl 2019
197
26
28
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Arkadaşlar kuşumu eskiden kafes dışına çıkardığımda heryerden uçuyor kendi konduğu yerleri kendisi buluyordu hemen . Ama şimdi çıkardığım gibi düşüyor konduğu yerleri bulamıyor oraya buraya çarpıyor :( neden böyle oldu çok üzülüyorum nesi var ? Eskisi gibi dışarı çıkmak ta istemiyor :( eskiden kafese girmek istemezdi şimdi tam tersi oldu neden yardım lütfen

Onur0804

Yeni Üye
24 Eki 2019
24
11
3
22
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Sultan P.
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Kuşunuzun dışkısına baktınız mı hiç?

• Beğen
Tepkiler: Serenlimon

Hayvansever03

Profesyonel
2 Kas 2017
10,099
2,368
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Akvaryum
Kuş sayısı
1 tane
Sera markası önerilen markalardan yine de siz de araştırın başka markaları. Kuşun ve dışkısının fotoğrafını ekler misiniz? Güncel durumu nedir?

• Beğen
Tepkiler: Serenlimon

thewildpanthalp

Süper Üye
7 Kas 2019
170
39
28
14
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
kuşununz da yağlanma olabilir mi acaba kuş kendisini taşıyamıyordur belki aklıma başka bir şey gelmiyor çünkü eğer kavga etmediyse başka bir kuşla yakın zamanda

Serenlimon

Süper Üye
4 Eyl 2019
197
26
28
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
kuşununz da yağlanma olabilir mi acaba kuş kendisini taşıyamıyordur belki aklıma başka bir şey gelmiyor çünkü eğer kavga etmediyse başka bir kuşla yakın zamanda
Peki yağlanma olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? Hiç uçmak istemiyor artık ? Kafesten eskiden deli gibi çıkmak isterdi şimdi kafesinden çıkmak istemiyor

Serenlimon

Süper Üye
4 Eyl 2019
197
26
28
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Sera markası önerilen markalardan yine de siz de araştırın başka markaları. Kuşun ve dışkısının fotoğrafını ekler misiniz? Güncel durumu nedir?
Hangi vitaminden almalıyım ? Dışkısını atayım o zaman resmini size . Güncel durumu halen aynı daha hareketsiz daha az ötüyor psikolojik bişeymiş gibi geliyor bana sanki ama

Serenlimon

Süper Üye
4 Eyl 2019
197
26
28
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane

Ekli dosyalar