Özer ÇAĞLAR

Profesyonel
27 Haz 2016
272
93
28
25
Ankara
Merhaba değerli forum sakinleri sürekli kafes boyutu nasıl olmalı içinde neler olmalı tarzında konular görüyorum bu konuda kendi imkanlarım doğrultusunda tüm merak ettiklerinizi görselli şekilde anlatacağım. Çift muhabbet kuşu için bir örnek

Kafes seçimi

Ölçüler: 45 - 40 - 35
Kafes içeriği:

# - 2 adet ahşap tünek
# - 2 adet yemlik
# - 1 adet suluk
# - 1 adet kuş kumu için mamalık
# - 1 adet gaga taşı
# - 1 adet kalamar(mürekkep balığı) kemiği
# - 1 adet yuvalık
# - 2 adet mamalık
# - 1 adet banyoluk
# - 1 adet akıllı yemlik

İlk 6 maddenin mutlaka olmasında fayda var görselde herşey mevcut diğer yazdıklarım sizin tercihinize bağlı kafesin tabanında tavası mevcut üzerinde ise ızgara var temizlenmesi çok kolay en alta granül seriyorum yuvalığım büyük boy ve içi oyuklu kendinden folluklu aksesuarların çoğu dışarıdan monteli içeriyi daraltmıyor kafesin birçok gözesi mevcut rahatlıkla herşey çıkarıp takabilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir teşekkürler.

Erdal Arıcan

Profesyonel
16 Ara 2015
501
57
28
Merhaba değerli forum sakinleri sürekli kafes boyutu nasıl olmalı içinde neler olmalı tarzında konular görüyorum bu konuda kendi imkHanlarım doğrultusunda tüm merak ettiklerinizi görselli şekilde anlatacağım. Çift muhabbet kuşu için bir örnek

Kafes seçimi

Ölçüler: 45 - 40 - 35
Kafes içeriği:

# - 2 adet ahşap tünek
# - 2 adet yemlik
# - 1 adet suluk
# - 1 adet kuş kumu için mamalık
# - 1 adet gaga taşı
# - 1 adet kalamar(mürekkep balığı) kemiği
# - 1 adet yuvalık
# - 2 adet mamalık
# - 1 adet banyoluk
# - 1 adet akıllı yemlik

İlk 6 maddenin mutlaka olmasında fayda var görselde herşey mevcut diğer yazdıklarım sizin tercihinize bağlı kafesin tabanında tavası mevcut üzerinde ise ızgara var temizlenmesi çok kolay en alta granül seriyorum yuvalığım büyük boy ve içi oyuklu kendinden folluklu aksesuarların çoğu dışarıdan monteli içeriyi daraltmıyor kafesin birçok gözesi mevcut rahatlıkla herşey çıkarıp takabilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir teşekkürler.
Harika bilgiler çoğu arkadaşa yardımınız dokunacaktır yeni başlayanlar özellikle.kafesi nerden aldınız?

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
Yönetici
25 Ocak 2014
3,222
950
113
30
İstanbul
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
güzel bilgiler kafes kendi kafesiniz inize gayet kaliteli gözüküyor

Özer ÇAĞLAR

Profesyonel
27 Haz 2016
272
93
28
25
Ankara
Teşekkürler kafes kendi kullandığım kafes örnek ölçüler olduğu için koydum herangi bi yerden o ölçülere uygun alınabilir ben özelden aldığım yeri gönderiyorum size burada reklam olmasın

faramir33

Süper Üye
3 Eyl 2014
187
5
18
özer bey kafes gerçekten hoşuma gitti .bilgilendirme güzel olmuş.kafesi nereden aldığınızı buradan yazmanızda sakınca yoksa yazarsanız herkes faydalanır,uygun fiyatlı ise ben de almayı düşünüyorum

Erdi_ÖZTÜRK

Profesyonel
15 Eki 2016
225
53
28
22
Üstad verdiğiniz bilgiler cidden işe yarayan bilgiler bence tek sorun şu tellerine dikey yerine yatay olsa kafes

Timeishammy

Bakıp Çıkıcam
7 Ocak 2017
8
1
3
30
2 adet yemlik 1 adet akıllı yemlik yazmışsınızda. Bütün yemlikler akıllı yemlik olsun neden normal yemlik olsun hem daha kolay kabukları altta düşüyor ne güzel. Tünek olarak kumlu tünekleri söylediler bana oda kuşların ayaklarına zarar veriyormuş. Tahta tünek al dediler. Tırnakları için ne tavsiye edersiniz. Parasında değilim hayvan için hangisi daha iyidir tırnakları törpülenmesi için. Bu kuş bizim ailemiz için çok değerli. Ona iyi bakmak için tavsiye edeceğiniz sağlığı için iyi olucak bir gıda tavsiyesi varmı. Darı vs gibi

Shimano

Aktif Üye
2 Ocak 2017
58
11
8
40
Kafes ve aksesuarlara bayıldım acaba kafes ve aksesuarların fıyatları nedır ??

muhabbet.ilker

Yeni Üye
23 Şub 2017
17
11
3
29
Merhaba verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz. Kafesi ve aksesuarları nerden aldığınız hakkında özel mesajınızı bekliyorum. İyi günler.

Küçükadam

Profesyonel
22 Ocak 2017
539
95
28
Bende dahil herkes kafesin nereden alındığını merak ediyor. Yardımcı olacak birileri yok mu ?

Yaagmur06

Profesyonel
5 Mar 2017
342
86
28
23
Mersin
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Kafesin nereden alındığını öğrenebildiniz mi ? Nereden bulacağımı bana mesaj olarak atabilir misiniz lütfen ?

Yaagmur06

Profesyonel
5 Mar 2017
342
86
28
23
Mersin
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Buna benzer yatay şekli var mıdır peki ? Çünkü boyalı telli kafes almak istemiyorum