Karadeniz Pet

Kafes seçimi, kafes düzeni ve aksesuarlar

Özer ÇAĞLAR

Meraklı Üye
Merhaba değerli forum sakinleri sürekli kafes boyutu nasıl olmalı içinde neler olmalı tarzında konular görüyorum bu konuda kendi imkanlarım doğrultusunda tüm merak ettiklerinizi görselli şekilde anlatacağım. Çift muhabbet kuşu için bir örnek

Kafes seçimi

Ölçüler: 45 - 40 - 35
Kafes içeriği:

# - 2 adet ahşap tünek
# - 2 adet yemlik
# - 1 adet suluk
# - 1 adet kuş kumu için mamalık
# - 1 adet gaga taşı
# - 1 adet kalamar(mürekkep balığı) kemiği
# - 1 adet yuvalık
# - 2 adet mamalık
# - 1 adet banyoluk
# - 1 adet akıllı yemlik

İlk 6 maddenin mutlaka olmasında fayda var görselde herşey mevcut diğer yazdıklarım sizin tercihinize bağlı kafesin tabanında tavası mevcut üzerinde ise ızgara var temizlenmesi çok kolay en alta granül seriyorum yuvalığım büyük boy ve içi oyuklu kendinden folluklu aksesuarların çoğu dışarıdan monteli içeriyi daraltmıyor kafesin birçok gözesi mevcut rahatlıkla herşey çıkarıp takabilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir teşekkürler.

Merhaba değerli forum sakinleri sürekli kafes boyutu nasıl olmalı içinde neler olmalı tarzında konular görüyorum bu konuda kendi imkHanlarım doğrultusunda tüm merak ettiklerinizi görselli şekilde anlatacağım. Çift muhabbet kuşu için bir örnek

Kafes seçimi

Ölçüler: 45 - 40 - 35
Kafes içeriği:

# - 2 adet ahşap tünek
# - 2 adet yemlik
# - 1 adet suluk
# - 1 adet kuş kumu için mamalık
# - 1 adet gaga taşı
# - 1 adet kalamar(mürekkep balığı) kemiği
# - 1 adet yuvalık
# - 2 adet mamalık
# - 1 adet banyoluk
# - 1 adet akıllı yemlik

İlk 6 maddenin mutlaka olmasında fayda var görselde herşey mevcut diğer yazdıklarım sizin tercihinize bağlı kafesin tabanında tavası mevcut üzerinde ise ızgara var temizlenmesi çok kolay en alta granül seriyorum yuvalığım büyük boy ve içi oyuklu kendinden folluklu aksesuarların çoğu dışarıdan monteli içeriyi daraltmıyor kafesin birçok gözesi mevcut rahatlıkla herşey çıkarıp takabilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir teşekkürler.
Harika bilgiler çoğu arkadaşa yardımınız dokunacaktır yeni başlayanlar özellikle.kafesi nerden aldınız?

güzel bilgiler kafes kendi kafesiniz inize gayet kaliteli gözüküyor

Teşekkürler kafes kendi kullandığım kafes örnek ölçüler olduğu için koydum herangi bi yerden o ölçülere uygun alınabilir ben özelden aldığım yeri gönderiyorum size burada reklam olmasın

özer bey kafes gerçekten hoşuma gitti .bilgilendirme güzel olmuş.kafesi nereden aldığınızı buradan yazmanızda sakınca yoksa yazarsanız herkes faydalanır,uygun fiyatlı ise ben de almayı düşünüyorum

Teşekkürler kafes kendi kullandığım kafes örnek ölçüler olduğu için koydum herangi bi yerden o ölçülere uygun alınabilir ben özelden aldığım yeri gönderiyorum size burada reklam olmasın
Merhabalar kafesi nereden ve ne kadara aldınız acaba

Üstad verdiğiniz bilgiler cidden işe yarayan bilgiler bence tek sorun şu tellerine dikey yerine yatay olsa kafes

aynen Erdi Bey'e katılıyorum, teller de yatay olsaymış, mükemmel kafes.

2 adet yemlik 1 adet akıllı yemlik yazmışsınızda. Bütün yemlikler akıllı yemlik olsun neden normal yemlik olsun hem daha kolay kabukları altta düşüyor ne güzel. Tünek olarak kumlu tünekleri söylediler bana oda kuşların ayaklarına zarar veriyormuş. Tahta tünek al dediler. Tırnakları için ne tavsiye edersiniz. Parasında değilim hayvan için hangisi daha iyidir tırnakları törpülenmesi için. Bu kuş bizim ailemiz için çok değerli. Ona iyi bakmak için tavsiye edeceğiniz sağlığı için iyi olucak bir gıda tavsiyesi varmı. Darı vs gibi

Kafes ve aksesuarlara bayıldım acaba kafes ve aksesuarların fıyatları nedır ??

Merhaba verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz. Kafesi ve aksesuarları nerden aldığınız hakkında özel mesajınızı bekliyorum. İyi günler.

Bende dahil herkes kafesin nereden alındığını merak ediyor. Yardımcı olacak birileri yok mu ?

Kafesin nereden alındığını öğrenebildiniz mi ? Nereden bulacağımı bana mesaj olarak atabilir misiniz lütfen ?

arkadaşlar kafes iyi de dikey telli olduğu için tavsiye etmem.

Buna benzer yatay şekli var mıdır peki ? Çünkü boyalı telli kafes almak istemiyorum