Karadeniz Pet

Kafes tülü yerine geçebilecek ne vardır?

yksl366

Yeni Üye
Kafes tülü kullanmak yerine, ne kullanılabilir arkadaşlar? Dayang'ın kafeslerinde olduğu gibi bir sistem yeterli midir? Ne önerebilirsiniz? Dayang'ın kafesindeki örneğin resmini paylaşıyorum.

Bu bir papağan kafesi. Papağanlar çok kanat çırpmadıkları için etrafa toz - tüy dağılmaz.
Böyle bir sistem işinizi görmez. Yine de tül kullanmak istemiyorsanız Hagen kafeslere bakın. Altında 10-15cm şeffaf sert plastik bölüm var. Ayrıca tavası da yüksek, tüyün çoğu kafes içinde kalır.

Pencere sinekliği metreye göre nalburşarda satılıyor. Tük yerine geçebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu bir papağan kafesi. Papağanlar çok kanat çırpmadıkları için etrafa toz - tüy dağılmaz.
Böyle bir sistem işinizi görmez. Yine de tül kullanmak istemiyorsanız Hagen kafeslere bakın. Altında 10-15cm şeffaf sert plastik bölüm var. Ayrıca tavası da yüksek, tüyün çoğu kafes içinde kalır.
Papağanlarım için düşünüyorum, kusura bakmayın beliirtmemişim.

Biliyorum ancak ben kalıcı bir şey istiyorum, değiştirmeden kullanabileceğim..

Tülü neden kullanmak istemiyorsunuz ? Bendede monk var 3.5 senedir tül var zaten en kullanışlısı tül oluyor.Çırpması temizliği açısından en iyisi tül.

Tülü neden kullanmak istemiyorsunuz ? Bendede monk var 3.5 senedir tül var zaten en kullanışlısı tül oluyor.Çırpması temizliği açısından en iyisi tül.
Kafes yaptırıyorum yükseklik 1.20 metre kafes kare olmak üzere kenar ölçüleri 50 cm'den 2 katlı şeklinde.

Geri