Karadeniz Pet

Kafes taban ızgarası

Melih.S59

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar :)
Yeni aldığım papağan kafesi için kaliteli taban ızgarası arıyorum. 40x32 ölçülerinde 2 adet lazım.Bildiğiniz internet mağazası varsa paylaşırsanız sevinirim.

40x32 taban izgarasi.
Yarin bu siteden aldigim kafes gelicek memnun kalirsam buraya yazarim.

Bende levent hocamın önerdiği seba kafesi aradım. İmalathaneye yönlendirdiler ölçüleri verdim iki tane alt ızgara yapacaklar benim için. Boyutlarıma göre adeti 13 lira dediler. Haftaya salı-çarşamba hazır olurmuş. Elime geçince tekrar yazarım.

Bu arada alternatif olarak
Bu firmaya da ulaştım. Ölçülere göre ızgara üretebileceklerini söylediler.

Bende levent hocamın önerdiği seba kafesi aradım. İmalathaneye yönlendirdiler ölçüleri verdim iki tane alt ızgara yapacaklar benim için. Boyutlarıma göre adeti 13 lira dediler. Haftaya salı-çarşamba hazır olurmuş. Elime geçince tekrar yazarım.

Bu arada alternatif olarak
Bu firmaya da ulaştım. Ölçülere göre ızgara üretebileceklerini söylediler.
Hangi ölçülerde şipariş verdiniz.Fiyatı 13 tl iyimiş :)

56x33 ayaklı istedim yerleri ters biraz esenyurttaymış kargo yapmalarını rica edicem bakalım
Ölçülere göre fiyatı çok uygun.Tel kalınlığı da önemli buna da dikkat edin.Ne kadar kalın telli ve teller arasındaki mesafe az ise o kadar iyi.

Ölçülere göre fiyatı çok uygun.Tel kalınlığı da önemli buna da dikkat edin.Ne kadar kalın telli ve teller arasındaki mesafe az ise o kadar iyi.
Doğru söylüyorsunuz aklıma gelmemişti doğrusu kendi kafeslerine kullandığı alt ızgara standardında yaparlar sanıyorum umarım yanıltmazlar elime geçince size de bilgi veririm

Geri