Karadeniz Pet

Kafesi temizledim ama

Onur ÇAĞLAR

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kafesimi sımsıcak suyla ve ilaçlarla temizledim ama aklıma takılan bir soru oldu bu ilaçlar kuşlarıma bir şey yapmaz değil mi ?

Anladım Levent Abi yardımların için teşekkür ederim

iyice duruladıysan sıkıntı olmaz

İlaç olarak ne kullandınız?
Ben uzun zamandır Virkon S kullanıyorum, zaman zaman kuşların üzerine de sıkıyorum, hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadım

Normal ev ilacı kullandım yani özel kuşlar için aldığım bir ilaç değil zaten o yüzden merak ettim dedim bir soruyum üstadlara

Eğer sıcak su ile iyice duruladıysanız sıkıntı olacağını sanmıyorum. Her fırsatta da söylüyorum Virkon S dezenfektan kullandığımı. Sanırım sizde epey kuş var. Kesinlikle tavsiye ederim

Kesinlikle birdahakine vikton s kullanıcam peki süleyman bey bu ilacın fiyatı nedir ve nasıl kullanılır ve kafesteki mikropları iyice öldürür değil mi ? kafesi iyice duruladım ve sımsıcak suyla yıkadım zaten inşallah bir şey olmaz

Kesinlikle birdahakine vikton s kullanıcam peki süleyman bey bu ilacın fiyatı nedir ve nasıl kullanılır ve kafesteki mikropları iyice öldürür değil mi ? kafesi iyice duruladım ve sımsıcak suyla yıkadım zaten inşallah bir şey olmaz

Üzerinde ve satan internet sitelerinde detaylı bilgi var. %1 oranında suya karıştırılarak kullanılıyor. Birçok virüs, bakteri ve mantar üzerinde etkili. Ben kafese sıkıp bir süre bekledikten sonra silerek temizlik yapıyorum. Çok şükür, kullanmaya başladıktan sonra kısa süreli ishaller haricinde hiçbir sağlık sorunu yaşamadım

Tamamdır hemen ilacı alıcam yardımlarınız için herkese teşekkür ederim

Tamamdır hemen ilacı alıcam yardımlarınız için herkese teşekkür ederim
Estağfurullah, düşük oranda kullanıldığı için çok uzun süre işinizi görecektir. Bu nedenle küçük olanından almanızı tavsiye ederim. Bu arada yazmayı unuttum, aynı zamanda çimlendirilmiş tohumları dezenfekte etmekte de kullanıyorum. Üzerlerine sıkıp bekledikten sonra iyice durulayın kuşlara veriyorum.

Geri