Karadeniz Pet

Kafesim Muhabbet Kuşu İçin Yeterli Mi

Burak_172

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşım Bana Muhabbet Kuşu Hediye Etti Yanında Bu Kafesi Verdi Bu Kafes Yeterli Midir Kuş İçin Yeni Bir Tane Almama Gerek Varmı Resmini Ekledim (Temsili Görüntüsü Sadece Rengi Farklı)

Ekli dosyalar

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    35.2 KB · Görüntüleme: 44
40*23 bir kafes küçük maalesef. Kanarya kafesleri böyle oluyor diye biliyorum.
Evet görselde kanarya kafesi yaziyordu geniş ama boy olarak küçük bir kafes kuş rahatça dolaşıyor ve Evde Salıyorum Fazla Sorun Teşkil etmez Sanırım

Evet görselde kanarya kafesi yaziyordu geniş ama boy olarak küçük bir kafes kuş rahatça dolaşıyor ve Evde Salıyorum Fazla Sorun Teşkil etmez Sanırım
Ayrica görsel deki gibi kafes düzeni yapmayı Düşünüyorum bir Sorun olurmu

Şimdi kuşlar sürekli salık olursa kafesine alışamaz, sürekli bu kafeste olursa da rahat edemez. Ben 45*35 kafes kullanıyorum o bile küçük geliyor. Daha büyük bir kafese geçmen hem kuş, hem de senin için daha iyi olur.
Ayrica görsel deki gibi kafes düzeni yapmayı Düşünüyorum bir Sorun olurmu
Görselde alttaki tünekleri biraz daha yukarı, yukarıdaki tüneği biraz daha aşağı koy.

Şimdi kuşlar sürekli salık olursa kafesine alışamaz, sürekli bu kafeste olursa da rahat edemez. Ben 45*35 kafes kullanıyorum o bile küçük geliyor. Daha büyük bir kafese geçmen hem kuş, hem de senin için daha iyi olur.

Görselde alttaki tünekleri biraz daha yukarı, yukarıdaki tüneği biraz daha aşağı koy.
Teşekkürler Yakın Zamanda Geçeceğim

Geri