Karadeniz Pet

kafesimi merak eden arkadaşlara

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Kafesi ben yaptm eski kafesleri ufak ve eskiydi bu yaptığım kafes boyutu ve içinde iki çift kuş besliyicem arada salarım sizce idealmidir.
e2294A.jpg
w1Ygoj.jpg

eline sağlık büyük beceri bu ama benim aklima takilan yuvalık kontrolu ve temizlik sorun gibi ızgara yok galba altinda

eline sağlık büyük beceri bu ama benim aklima takilan yuvalık kontrolu ve temizlik sorun gibi ızgara yok galba altinda

Teşekkür ederim lise 1 gidiyorum akıl edemedim doğru sölüyosun onun için bir çözüm bulucam inşallah.yuvalığıda dışarı takıcam acaba sorun olurmu

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel olmuş kafesin bir kaç eksikliği var kaksoy abimizin dediği gibi.

Güzel kafes tel boşlukları biraz daha büyük de olabilir akıllı yemlikler ve suluklar dışardan takılabilecek şekilde yapılabilir.

Alttan Telleri 2 Parmak Kadar Kesip. Kesilen Yere Yatay Olarak 2 Çıta Takılıp Izgara İçin Çekmece Yapılabilir O Basit iş

Teşekkür ederim lise 1 gidiyorum akıl edemedim doğru sölüyosun onun için bir çözüm bulucam inşallah.yuvalığıda dışarı takıcam acaba sorun olurmu

yuvalığın girişi içerde olduğu sürece sorun yok normal kafeslerde de disari takiyoruz zaten yuvalıkları ama yuvalığı aşağıya değilde biraz yukarı bi yere tak derim ben tekrar eline emeğine sağlık

Geri