Karadeniz Pet

Kafesteyken neden böyle yapıyor??? Korkuyorum..

TuğbaSezgin35

Yeni Üye
Merhaba herkese, yaklaşık 5 aydır bizimle olan muhabbet kuşumuz her akşam kafese koyduğumuzda videodaki hareketleri yapıyor zaten kafese girmek istemiyor biz kendimiz koyuyoruz. Ne zaman kafese koysak istisnasız bu hareketleri yapıyor ve kendine zarar verecek diye korkuyorum

ŞİFRE 1234 LÜTFEN BAKIP YARDIM EDER MİSİNİZ?

Bu kuşlar oynamayı çok seven kuşlar ve senin kuşunda oynuyor bir sıkıntı olmaz.

Bana normal kendi kendine oynayıp vakit geçiriyor gibi geldi,çok bilgim yok ben de yeni besliyorum ama benim kuşlarım da ordan oraya zıplıyor falan.Belki de ilgi istiyordur?Canı sıkıldığından yapıyordur bunları

Bana normal kendi kendine oynayıp vakit geçiriyor gibi geldi,çok bilgim yok ben de yeni besliyorum ama benim kuşlarım da ordan oraya zıplıyor falan.Belki de ilgi istiyordur?Canı sıkıldığından yapıyordur bunları
Sürekli dışarda sürekli oyun oynuyoruz gece kafese koyduğumuzda yatacağız artık çünkü kafeste bu hareketleri yapmaya başlıyor bu sefer

bildiğime göre kuşun 10-12 saat uyku alması gerek.Bence uyuması için gerekli şartları yapın geceleri de böyleyse bilemiyorum.Kendi haline bırakın düzelir.

bildiğime göre kuşun 10-12 saat uyku alması gerek.Bence uyuması için gerekli şartları yapın geceleri de böyleyse bilemiyorum.Kendi haline bırakın düzelir.
Saldığımızda 1 2 saat oynadıktan sonra uyuo zaten ara ara, sıkıntı kafese girmemesi ve soktığumzda da bu hareketleri yapması çok oyun oynuomş gibi durmuo bana göre :))

Oyun oynuyor dışarıya çıkmak için erkek muhabbet kuşlarının %90 'i böyle yapar.

Kafeste oynaması için ayna, merdiven vb oyuncaklar alabilirsiniz çok mutlu olacaktır.

Geri