Karadeniz Pet

Kaliteli yem?

--Blue Ice--

Meraklı Üye
İyi günler herkese iyi bayramlar . öncelikle.Arkadaslar en kaliteli yem hangisi neler kullanıyorsunuz?Bnim Maviş mesela vitakraft begenmedi ama quik marka yiyor.Quik içinde boyalı madde var falan deniliyor.Kafam karıştı.Bi kuşçuyu aradm bende versele laga marka var ama açık ithal yem dedi .Açıkçası inanmadım.Kime güveneceğiz napcaz bilmiyorum.Bu bazı firmalar nasıl hayvanın sağlığı ile oynar anlayamıyorum.Sölencek şey çok da insan sinirleniyor. Yorumlarınızı bekliyorum ?

Kapalı paket olarak bulabilirseniz versele laga, tropifit, vitakraft, gold wings ( ben kullanmadım fakat iyi olarak duydum),

Ben kuşlarıma açık yem alıyorum hep öyle ne zararı oluyor?

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Açık yemlerin muhtemel sorunlarının başında son kullanım sürelerinin belli olmamasından dolayı bayat olma ihtimalleri gelir.

versele laga kullandım uzun süre. sanırım tedarik sorunu var ithal olduğu için. o nedenle vitakrafta geçtim. bundan da memnunum. değiştirmeyi düşünmüyorum. vitakraft öneririm. internetten son kullanma tarihlerine de dikkat ederek edinebilirsiniz. petshoplardan çok daha ucuza geliyor böyle. petshoptaki yarım kiloluk fiyata internetten bir kilo alıyorum.

Pelet yeme geçtim harrison's bird food. Biraz zor bir süreç oluyor fakat alıştı gibi biraz. Ve pelet yemi az yediği halde etkisini gösterdi gibi. Tüyleri daha canlı. Birde kilo alsa güzel olacak. Tohum olarak verse laga kullanıyordum fakat gümrükte sıkıntı çıkmış piyasada yok. Bu neden ile Vitakraftı pelet yem ile karıştırıyorum 1 haftadır verse lagadan farklı gelmedi bana.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben gold wingsin CLASSİC yemini öneriyorum çünkü diğer yeminde boyalı ekmeklerden var

Harrison's bird food yemlerini temin edebilirim arkadaşlar.

Ben eurogold kullanıyorum ondan önce vitakraft kullanıyordum.ikisindende memnunum.eurogold güzel mi emin değilim içerik olarak ama vitakraft iyi.belki vitakrafta dönerim.