istanbul escort

OZKANAVLAK

Aktif Üye
21 Şub 2017
51
8
8
...
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Herkese iyi bayramlar,
Dün akşam bir tanıdığımızın evine gittik. Çok tatlı bir muhabbet kuşu var. Kuş çok hırçın , ısırıyor dedi. Salalım dedim, kuş ciyak ciyak bağırdı. Meğer, kuşun kanadını kuyruğunu kesmişler alışsın diye ama neredeyse hepsini :( kuş uçmayı bırakın, zıplayarak dolaştı evin içinde. Sonra koltuğun altına kaçtı, ödüm patladı. Uzun zamandır hiç uzamamış kuyruğu.

Eşim de ben de kızdık, ne hale gelmiş kuş dedik. Kadının eşinin haberi yokmuş, o Da kızdı.
İçim acıdı, aklıma geldikçe deli oluyorum. Kanepenin altından eşimle çıkardık. Kafese koyduk ama hayvancağız öyle bir korkmuş ki:mad:
Uzamaz mı artık o tüyler?
 

Hayvansever03

Profesyonel
2 Kas 2017
8,263
1,716
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Akvaryum
Kuş sayısı
1 tane
Yazık. Kim kesmiş tüyleri?

Vitamin takviyesi ile uzar. Suyuna takviye ayrıca sebze ve meyve vermek bu açıdan iyi olacaktır. Arada yumurta maması da yapılırsa protein ihtiyacını da o şekilde sağlar.
 
Tepkiler: OZKANAVLAK

OZKANAVLAK

Aktif Üye
21 Şub 2017
51
8
8
...
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Kadının oğlu kesmiş, alışsın diye. Söyleyeyim de vitamin alsın bari. Teşekkürler
 
Tepkiler: Hayvansever03

Hayal Güç

Profesyonel
10 Ocak 2018
624
120
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
İnsanlar ne hale gelmiş yazık. Hiç vicdanda mı kalmadı ya? Kendilerine sorsaydınız keşke itaat amaçlı kolları bacakları kesilse kabul ederler miydi? Yazınızı okurken benim içim acıdı. Sırf kendilerini düşündüklerinden, fazla uğraşmadan hemen alışsınlar, gel deyince gelip, git deyince giden bir köle istiyorlar sanırım. Her insan hayvan sahiplenemez, tıpkı her insanın hayvan sevemediği gibi bu vicdan meselesi biraz. Umarım düzelir kuşları, sonra da bir yolunu bulup kaçıp gider onu sebepsiz sevebilecek birilerine.
 
Tepkiler: OZKANAVLAK