Karadeniz Pet

Kanarya & Hint güncel dışkı

PatronBurak

Meraklı Üye
Selamlar kolay gelsin arkadaşlar
Ümit bey tedavide bugün 4. Gün gelişme var mı

Dışı kanarya

Hint bülbülü

Son düzenleme:
Selamlar kolay gelsin arkadaşlar
Ümit bey tedavide bugün 4. Gün gelişme var mı

Dışı kanarya

Hint bülbülü

Kanaryaya ilaca devam edelim 7 güne tamamlayalım. Yalnız hint bülbülleri sıkıntılı kardeşim. Pankreasta sıkıntı var. Ben biraz rahatlatsın diye maden suyu tavsiye etmiştim ama bu kuşlara ilaç kullanmak gerekiyor. Pankreas için bir arkadaşı etiketliyim o biliyordu ilacı. Ama veterinerden almıştı oda. @Yağmur-milka

Kanaryaya ilaca devam edelim 7 güne tamamlayalım. Yalnız hint bülbülleri sıkıntılı kardeşim. Pankreasta sıkıntı var. Ben biraz rahatlatsın diye maden suyu tavsiye etmiştim ama bu kuşlara ilaç kullanmak gerekiyor. Pankreas için bir arkadaşı etiketliyim o biliyordu ilacı. Ama veterinerden almıştı oda. @Yağmur-milka

Tamam abim kanarya ya devam edelim 2 yumurtası var üzerine yatıyor erkeği yanına alayım mı yoksa kalsın mi ayrı kafeste

Hint bülbülleri bu arada baba yavruların tüyünü yoluyor bazen

188620200103_194711.jpg

196420200103_195109.jpg

Kanaryaya baktrim etki etmemiş hiç. Bende anlamadım niye eki etmediğini. Birde PIYELOSEPTYL deneyelim. Yarın öbürgün PIYELOSEPTYL kullanalım. Aynı şekilde kullanıcaksın bunuda.

Hint bülbüllerin de bazı dışkılar renkli. Acaba hangi kuşun dışkısı renkli hangisi beyaz onu bir anlamaya çalış. Bu pankreas ilacını not almıştım ama yanlışlıkla silmişim galiba bulamadım. @Yağmur-milka bir bakarmısın neydi ilaç?

Kanaryaya baktrim etki etmemiş hiç. Bende anlamadım niye eki etmediğini. Birde PIYELOSEPTYL deneyelim. Yarın öbürgün PIYELOSEPTYL kullanalım. Aynı şekilde kullanıcaksın bunuda.

Hint bülbüllerin de bazı dışkılar renkli. Acaba hangi kuşun dışkısı renkli hangisi beyaz onu bir anlamaya çalış. Bu pankreas ilacını not almıştım ama yanlışlıkla silmişim galiba bulamadım. @Yağmur-milka bir bakarmısın neydi ilaç?

Şimdi öncelikle baktrim sürüp olduğu için damla hesabini goz karari yaptim belki az mi koydum.

Hintler yavrular yeme düşsün anne babayı ayırıp öyle bakalım.

Ama hintlerde hiç bi aksilik yok yavruları besliyor ötüyor oynuyorlar

Bu arada kanarya yumurtası dolu baktin bugün damarlanmis

Şimdi öncelikle baktrim sürüp olduğu için damla hesabini goz karari yaptim belki az mi koydum.

Hintler yavrular yeme düşsün anne babayı ayırıp öyle bakalım.

Ama hintlerde hiç bi aksilik yok yavruları besliyor ötüyor oynuyorlar

Bu arada kanarya yumurtası dolu baktin bugün damarlanmis

Bu pankreas sorunu uzun vadeli bir hastalık. Bir sene bu şekilde gidebilir yada daha kısa sürede kötüleşebilir. Kuş kötüleşmeden hastalığı tedavi etmemiz gerekiyor.

Tam dolu suluğa kaç damla damlattın bactrim?

Bu pankreas sorunu uzun vadeli bir hastalık. Bir sene bu şekilde gidebilir yada daha kısa sürede kötüleşebilir. Kuş kötüleşmeden hastalığı tedavi etmemiz gerekiyor.

Tam dolu suluğa kaç damla damlattın bactrim?

Valla damlasını goremiyorum ki akip gidiyor göz kararı akıttım 6-7 damla olacak şekilde tahmin ediyorum