Cicikuşeren

Bakıp Çıkıcam
5 Eki 2019
1
0
1
25
Evcil Hayvanı
Kanarya
Kuş sayısı
1 tane
Arkadaşlar kanaryam bileziğinden çok sıkıntı çekiyordu veteriner makası ile keserken kanaryamın bacagını kırdı ve hemen bantladı içim rahat etmediği için hemen şehir dışında farklı bir veterinere götürdüm oda ayagına implant tarzı birşey yaptı ve bandajını yaptı antibiyotik verdi ama kuşum sürekli bandajıyla oynuyor bunu nasıl engelleyebılırım 20 25 gün malesef böyle durmak zorunda lütfen yardımcı olun

• Sad
Tepkiler: Mubişseverkişisi

muhabbetim32

Bakıp Çıkıcam
5 Eki 2019
1
0
1
29
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Cennet P., Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Arkadaşlar kanaryam bileziğinden çok sıkıntı çekiyordu veteriner makası ile keserken kanaryamın bacagını kırdı ve hemen bantladı içim rahat etmediği için hemen şehir dışında farklı bir veterinere götürdüm oda ayagına implant tarzı birşey yaptı ve bandajını yaptı antibiyotik verdi ama kuşum sürekli bandajıyla oynuyor bunu nasıl engelleyebılırım 20 25 gün malesef böyle durmak zorunda lütfen yardımcı olun
Çok geçmiş olsun, acil şifalar.
Dilerseniz boyunluk yapıp bacağıyla oynamasını engelleyebilirsiniz.

Hayvansever03

Profesyonel
2 Kas 2017
9,572
2,234
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Akvaryum
Kuş sayısı
1 tane
Kısa müddet boyunluk tarzı bir şey takabilirsiniz fakat bu sefer de boyunluğu çıkarırken aşırı dikkatli olun. Kalamar kemiği ufalanmış yumurta maması verin haftada iki veya üç kez. Kalsiyum açısındam zengindir kemik iyileşmesini hızlandırır. Kuş ayağıyla oynadığı sırada dikkatini farklı noktaya çekin, oyuncağı varsa onunla oyun oynayın. Geçmiş olsun.