Karadeniz Pet

Kanat titremesi

Mehmetgul27

Meraklı Üye
Muhabbet kuşum belli bir zamandır kanadı titreme yapıyor ve biraz durgun gibi ne yapmam lazım

Titreme bazen heyecana bazen üşütmeye bağlı olabilir . Zaman zaman benim kuşumdada oluyor ama normal geliyor bana . Siz yinede takip altında tutun,yemesini içmesini,dışkılarını..

Bence takip edin bakalım dediğim gibi sürekli değilse belkide dişi kuştan stres oluyordur.İkisi bir aradayken ya da yalnızken nasıl tepkiler veriyor gözlemleyin derim .
Tamam dişi kuşum biraz dik kafalı çoğu zaman onu tunege koymuyor aşağı atıyor ne yapmam lazım bazen de kur yapıyor anlamıyorum ki

Tamam dişi kuşum biraz dik kafalı çoğu zaman onu tunege koymuyor aşağı atıyor ne yapmam lazım bazen de kur yapıyor anlamıyorum ki
Forumda genellikle şiddetli kavgalarda ayırma yöntemi tercih ediliyor ama birbirlerine karşı aşırı şiddet ya da zarar verme söz konusu değilse kafesteki tünek sayısını arttırabilirsiniz.

Forumda genellikle şiddetli kavgalarda ayırma yöntemi tercih ediliyor ama birbirlerine karşı aşırı şiddet ya da zarar verme söz konusu değilse kafesteki tünek sayısını arttırabilirsiniz.
Yok
Tercih tabiki sizin ama genelde Röhnfried markasının vitaminleri tavsiye ediliyor internet üzerinden bölünmüş olarak sipariş verebilirsiniz.
Avisol un bir zararı olur mu

Geri