Karadeniz Pet

Kanatlarini açıp oldugu yerde duruyor

Mehmet1322

Yeni Üye
Merhabalar dun aksam kuşum kustu ve yarım saat kadar durgun bi sekilde tunedi sonra normallesti öttü topuyla oynadı bugun sabah da iyiydi ama simdi kanatlarini hafif kaldirip olduğu yerde duruyor nefes aldığını görebiliyorum net bir şekilde. Tüy dökuyor su ara ondan midir nedeni nedir ve ne yapmaliyim

Dışkısında herhangi bir sorun yok ayni herzamanki gibi

Simdi esofmanima diskisini yaptı yesil beyaz olan yerin sadece beyazını yapti

20190411_130334.jpg

burdada kanadini titretiyor yardimlarinizi bekliyorum

Buda şimdiki yaptığı dışkı sulu ve yem var içinde kus kumum var ama kendisi yemiyor ben elimle tutuyordum yemligin icinde duruyor bayatlamış olabilir mi?

Ekli dosyalar

• 20190411_131355.jpg
    20190411_131355.jpg
    980 KB · Görüntüleme: 7
Kuşunuz anı sıcak değişimine uğradı mı acaba bir anda soğuk bir anda aşırı sıcak görmüş olabilir mi

Farklı kum çeşitleri alırsanız daha iyi olur.
Yeni kum aldim simdi ondan veriyorum dışkısında yem tanesi vardi suan diskiyi yapti biraz rahatladi oynuyor yem yiyor kafesini sirkeyle temizledim sanırım diskisini yapacakken sorun yaşıyor kumdan olabilir mi dediginiz gibi

Oda sıcaklığı değişti evet dun geldiğimde hava iyiydi balkondaydı annem koymus kizdim iceriye aldim ama balkonumuz kapalı camli asiri sogukta yoktu iliman havaydı

Ani değişiklikler etkiyebilir. Probiyotik uygularsaniz ve yerini değiştirmeseniz iyi olacaktır.

Kanat değil de şuna dikkat ettim sanki nefes alıp verirken kuyruğu atıyor aşağı yukarı. Öyle mi? Solunumsal bir sorun olabili böyle ise.

Geri