Karadeniz Pet

Kanlı dışkı

Ben tedaviniz bitti sandım. Yarıda kesmeyin elbette, tamamlayın.
Gaga taşı, kalamar kemiği varsa atın, yenisini takın.
Bugün tedavinin 3. Günü sadece mikostatin veriyorum, 5. Gün flagly başlayacm vermeye, toplam 7 gün sürecek tedavi, sonrasındada vitamin vermeye başlayacm inşallah tamamen toparlanır, dediğiniz krem elimde mevcut hemen onuda tüylerin azaldığı kısımlara sürerim, gaga vb hepsinide atıp değiştireyim

Kuşun burnundan sarı şeklinde sıvılar akıyor ve tıkanmış tıksırma gibi sesler çıkarıyor ne yapmam gerekli

Nezlemi oldu nedir bu

Ekli dosyalar

• IMG_20190620_220433.jpg
    IMG_20190620_220433.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 22
Nezle olduğunu düşünüyorum. Tıkalı burnu açmak için elma sirkeli suya batırılmış pamuklu çubukla burun deliklerini günde iki kez silin.

Kuşu cereyandan koruyun. Taze meyve sebze verin. Bu tedaviniz bitince kuş biraz dinlensin sonra gerektiğinde nezle tedavisine başlanır. Kaynar su dolu kaba vicks koyun o kabın ağzını ince bezle örtüp kafes yakınlarına koyun kabı. Nefes açıcı özelliğe sahiptir.

Kuşu cereyandan koruyun. Taze meyve sebze verin. Bu tedaviniz bitince kuş biraz dinlensin sonra gerektiğinde nezle tedavisine başlanır. Kaynar su dolu kaba vicks koyun o kabın ağzını ince bezle örtüp kafes yakınlarına koyun kabı. Nefes açıcı özelliğe sahiptir.
Dediklerinizi hemen yapacam çok teşekkür ederim size, ozaman bu tedavinin bitmesini bekleyecm, meyve sebzeden korkuyor hiç yaklaşmıyor

Bugün kafesi ve içindeki herşeyi temizledim dezenfekte ettim, ve flagly tedavisine başladım, şuan dışkısı bu durumda normale doğrumu gidiyor

Ekli dosyalar

• IMG_20190621_181516.jpg
    IMG_20190621_181516.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 22
Eskiye göre bayağı iyi.
Şuan tek sorunumuz garip bir ses çıkararak gaga açıp kapatmak, dışkısındaki kötü kokuda yok şuanda ötmeyede başladı çok şükür ki, yardm eden cevap veren herkese çok teşekkür ederim, gelişmeleri yazarım inşallah bir sorun olmadan

Şuan tek sorunumuz garip bir ses çıkararak gaga açıp kapatmak, dışkısındaki kötü kokuda yok şuanda ötmeyede başladı çok şükür ki, yardm eden cevap veren herkese çok teşekkür ederim, gelişmeleri yazarım inşallah bir sorun olmadan
Rica ederim, takipteyim.