Karadeniz Pet

busraaa244

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşum kanlı dışkı yaptı neden oldu ve ne yapmam gerekiyor hic bir yerden çözüm bulamıyorum internette bir suru sey yazıyor bulunduğum şehirde kuş ile ilgilenen bir veteirner Yok kimse anlamıyor ilgilenmiyor lutfen yardim edebilir misiniz ne yapmam gerekiyor sadece bir kere oldu farkettim başkada olmadiama neden olmus olabilir birde cok fazla kendini kaşıyor

bakterisel bir durum antibiyotik gerekir.

doğal yolları anlatmak gerekirse. kuşu kabız edecek yemleri kesin, ballı yemler var vermeyin.
Sıcak ortama çekin kuşu ve hiç bir şekilde yeşillik vermeyin. sarımsak ağırlıklı bir diyete geçerek herhangi bir pet shoptan alacağınız avisol plus damlayı ölçüleri ile kuşun suyuna katınız. suyu 6 saatte bir değiştiriniz. ayrıca maydanoz vs gibi yeşillik katiyen vermeyin ve son önerim yanındaki kuştan ayırın iyileşmedende yan yana getirmeyin.

Sarımsağın suyunu sıkarak kuşun ağzına çok az miktarda damlatınız. suyunu ezip çıkarabilirsiniz.

sirkeyide suyuna avisol vermediğiniz sürede verin. çünkü sirke bu tip hastalıkları önler. muhtemelen iyi temizlenmeden verilen yeşillikler bu hastalığı kapatırdı.

Fotoğraf varsa ekler misiniz belki de kanlı değildir

Geri