Karadeniz Pet

Kanlı ishal

Osmanınannesi

Yeni Üye
Üç gündür evde çok duramıyorum. Akşamları eve uğruyorum, kuşum yalnız kalıyordu. Dün akşam baktığımda kanlı ishali vardı. Bugün eve gelip kontrol ettim dıskısı normale dönmüş. Ne yapmam gerekir ? Bi hastalığı mı var sizce ? Tüyleri de çok dökülüyor ama kışa hazırlık diye düşünmüştüm. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Üç gündür evde çok duramıyorum. Akşamları eve uğruyorum, kuşum yalnız kalıyordu. Dün akşam baktığımda kanlı ishali vardı. Bugün eve gelip kontrol ettim dıskısı normale dönmüş. Ne yapmam gerekir ? Bi hastalığı mı var sizce ? Tüyleri de çok dökülüyor ama kışa hazırlık diye düşünmüştüm. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
kanlı ishali ilk defa duyuyorum b,r hastalığı olabilir
bir veterinere uğramanızı tavsiye ederim

bir sitede bunla ilgili bir yazı gördüm bakterisel bir durumsdan kaynaklanabiliyormuş antibiyotik gerekebilirmiş sarımsaktan doğal antibiyotik yapımı var zaten adamda yazıda sarımsak ağırıklı dşyet programı oluşturun demiş birde avisol plusı önermiş ama net bir şey olmadan kullanım kullanmamak size kalmış sonuçta bir uzman daha iyi bilir ben size sitenin linkini veriyim siz okuyun https://forum.donanimhaber.com/muhabbet-kusum-kanli-diski-yapti--132121869

Tüy dökümünde anlık bi durumdu sanırım. Sonrasinda baktım hiç göremedim. Avisol aldım suyuna koydum. Yumurta ile bebe bisküvisi verdim. Valla çok hareketli iyi durumda herhalde :) yine gözlemliyorum tekrar görürsem veterinere götürücem. Cevaplar icin teşekkürler 🙏🏽

C50D5CFA-1A5B-48A6-9E70-9EF9A6A694ED.jpg

Kanlı ishal ihmal edilmemesi gereken bir durum. Ne yazık ki aynı sebepten 3 gün önce kuşumu kaybettim. Bizimkinin organları bitmişti ilaç kullanamadım. Gözlem yapın tekrarlarsa ihmal etmeyin. Tüy dökümünde olağan bir durum değil

Kanlı ishal ihmal edilmemesi gereken bir durum. Ne yazık ki aynı sebepten 3 gün önce kuşumu kaybettim. Bizimkinin organları bitmişti ilaç kullanamadım. Gözlem yapın tekrarlarsa ihmal etmeyin. Tüy dökümünde olağan bir durum değil
Kuşunuz icin çok üzüldüm :( kafesine sürekli bakıyorum. Aklıma da takılıyor, en müsait anımda götürmeyi düşünüyorum. Geç olmadan tedbir alıp götürmek en iyisi. Teşekkür ederim.

Geri