Zübeyde

Yeni Üye
1 Eyl 2018
21
3
3
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Karakuş için yardımı olabilecek onun biraz rahat etmesini sağlayabilecek bir bilgisi olan var mı
daha önce açtığım konuda veterinere götürdüğümü yazmıştım verdiği ilaçları kullandık ancak şuan nefesini hep ağzından alıyor yemek yemiyor zaten yiyemez nefes alamazken
Burnu tıkalı gibi hırıltılı ve hızlı nefes alıyor
az önce başka bir veterinere götürdüm kronik astım olabileceğini söyledi aviastım önerebilirim kuşlara fazla ilgilenmiyorum dedi
teşhisi doğruya benziyor okuduklarım kadarıyla böyle düşünüyorum ancak aviastım çok basit geldi bu durumda bir kuş için ne yapmalıyım bu şekilde acı çekerek yaşıyor ölmesine çok üzülecek olsam bilr artık böyle yaşamasından iyidir diye düşünüyorum
bir bilgisi olan vardır inşallah
teşekkür ederim

Hayvansever03

Profesyonel
2 Kas 2017
7,166
1,342
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Akvaryum
Kuş sayısı
1 tane
Kaynar su dolu kabın içine vick koyun o kabın ağzını ince bezle kapatın ve kabı kuşun kafes yakınlarına koyun. Nefesi açılır. Taze meyve sebzeye çok önem verin. Vitamin çok önemli.

Hayvansever03

Profesyonel
2 Kas 2017
7,166
1,342
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Akvaryum
Kuş sayısı
1 tane
Kaliteli bir multivitamin alabilirsiniz.

İrm

Aktif Üye
15 Eyl 2018
50
7
8
20
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
İnternette tetradox ilacı kullananı ve işe yaradığını yazdıklarını okumuştum araştırın isterseniz net bir bilgim yok

ali sağlam

Profesyonel
16 Eyl 2014
329
5
18
Kronik astımsa hipradoxi ilacını alıp tam suluğuna 0.5 cc olarak 1 hafta süreyle verin, astımı düzelebilecek durumda ise, kuş ilaca cevap verecektir.