Karadeniz Pet

Kardesim Burak BİLGİN'in Üretimhanesinden Kareler ve Paylasimlar

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
[MENTION=7611]Burak BİLGİN[/MENTION] kardesimi haftasonu ziyaretine geldim. Kaliteyi ve kardesligi her zamanki gibi yine yasadik sagolsun. Sizlere daha cok yardimci olabilmek adina kendisiyle paylasimlar yaptik. Bundan sonraki donemlerde daha da buyuyerek insallah show'a agirlik verecegiz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

Masallah 40 gunluk ufakliga ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

Masallah..Dostlugunuz daim olsun..

Hayırlı üretimler olsun Allah gönlünüze göre versin.

Maşallah. Hayırlı üretimler olsun.

Maşallah gökhAnım kuşlar ve siz süpersiniz:)

Maşallah.Çok güzel.Bizde yakında bir ziyaret daha yapacağız inşallah.

Masallah.hayirli uretimler olsun insallah

Maşallah keyifli üretimler dostluğunuz daim olsun inşaallah

Maşallah kuşlara..
Allah muhabbetinizi artırsın.
Kısmet olsaydı ben de katılmak isterdim..

[MENTION=12762]levent[/MENTION] abi haftaya bekliyorum bugün zaman bakımını bi türllü tutturamadık :( önümüzdeki haftaya görüşürüz abi:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Maşallah keyifli üretimler dostluğunuz daim olsun inşaallah

teşekkür ettim çok sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:29 --

Masallah.hayirli uretimler olsun insallah

teşekkürler sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:29 --

Maşallah.Çok güzel.Bizde yakında bir ziyaret daha yapacağız inşallah.

teşekkürler