Karadeniz Pet

Karnındaki beze ?

crntrkmnr

Yeni Üye
Merhabalar, dişi muhabbet kuşumun karnında resimdeki gibi bi şişlik oluştu sebebi nedir? hatalık mıdır? geçici midir? müdahale etmem gerekir mi?
kuşum tek olup kendiliğinden ara sıra yumurtlamaktadır. bu şişlikte yumurta yaptıktan sonra oluştu önce bi sivilce buyuklugundeyken bu şekilde büyüdü. Lütfen yardım ..

Aksine çok zayıf. bir kaç ay oncesinde bilmiyordum ve surekli yumurta yaptı vucudu biraz direncsiz kaldı ama çok şükür şimdi o konuda iyi toparladı kendini. Şuan için hasta gibi halsizlik durumu yok ama erken mühadale etmek istiyorum.

Kuşunuzda yağ bezesi var yağlanma değil bu karıştırmayın yağ bezeleri kendiliğinden kaybolabilir yada cerrahi mudahele gerekebilir bu yüzden takip etmeniz gerekli kusu salmaya alıp sirkeli şu verın ikinci bir ihtimal de ur olabilir öyle ise cerrahi mudahele gerekebilir yada anyibiyotik tedavisi gerekebilir bir dişi kuşumda öyle.bir durum vardı 2. Yumurta dan sonra beze hiç gitmedi ne yaptıysam inşallah sizin ki öyle olmaz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuzda yağ bezesi var yağlanma değil bu karıştırmayın yağ bezeleri kendiliğinden kaybolabilir yada cerrahi mudahele gerekebilir bu yüzden takip etmeniz gerekli kusu salmaya alıp sirkeli şu verın ikinci bir ihtimal de ur olabilir öyle ise cerrahi mudahele gerekebilir yada anyibiyotik tedavisi gerekebilir bir dişi kuşumda öyle.bir durum vardı 2. Yumurta dan sonra beze hiç gitmedi ne yaptıysam inşallah sizin ki öyle olmaz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
inşallah :(

Geri