Karadeniz Pet

Katlı üretim kafesi hk.

AhmetGülpınar

Meraklı Üye
çok küçük en azından uzunluk 40 45 genişlik 30 35 arası kafese bakın kuşların kanat çırpması atlamnası alzınm

İyi günler forum sakinleri.
Uzun zamandır katlı kafes almayı düşünüyorum. Ayrı ayrı kafeslerde zor oluyor. Bunun için araştırmalara başladım ve şu aşşağıdaki linkteki ürün fiyat olarak uygun geldi. Varsa sizin bildiğiniz kafesler yazar mısınız?
https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/canser-4-katli-otus-boyali-kafes-349726542
Bu kafes çok güzel bunun yerine size 40x40 veya 45x35 cm üst üste eklenebilir uretim kafesi tercih edin derim herhangi bir dezenfekte durumunda bir kafesi söküp dezenfekte edebilirsiniz fiyat olarak biraz fazla olabilir ama hepsine tül geçirip daha temiz bir ortam sağlayabilirsiniz bu kafes ölçüleri çok küçük hemde akıllı yemlik takılabilir bir model olsun aynı zamanda kristal yemlik kapısı oluyor çok kullanışlı

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kafes çok güzel bunun yerine size 40x40 veya 45x35 cm üst üste eklenebilir uretim kafesi tercih edin derim herhangi bir dezenfekte durumunda bir kafesi söküp dezenfekte edebilirsiniz fiyat olarak biraz fazla olabilir ama hepsine tül geçirip daha temiz bir ortam sağlayabilirsiniz bu kafes ölçüleri çok küçük hemde akıllı yemlik takılabilir bir model olsun aynı zamanda kristal yemlik kapısı oluyor çok kullanışlı

Katılıyorum ortam temizliği açısından ayrı ayrı 2 salma olsa daha iyi olur

Katılıyorum ortam temizliği açısından ayrı ayrı 2 salma olsa daha iyi olur
Ben salma olarak bahsetmedim ama üst üste eklenen ve asılan kafesler var onlardan bahsettim

Ben salma olarak bahsetmedim ama üst üste eklenen ve asılan kafesler var onlardan bahsettim

Biliyorum ama temizlik açısından 2 tane üst üste koydunuz mu aynı olur tül de takılır etraf kirlenmez

Dikkatini cekerim paylastigin linktedi kafestrn alma ince telli onlar gecebilen kafesler var onlar dan al kalin telli daha saglam daha saglikli verimli uretim alirsin

Boyut olarak hiç değerlendirmemiştim. Ayrı ayrı olması daha mantikli geldi aslında. Dediğiniz gibi temizlik açısından daha iyi olur. Ayrı ayrı olanını araştıracağım.

Birde ona bakayım.
Irticaya geçin whatsapp üzerinden erol bey gerekli bilgileri verir kafes içinde taban teli gelmiyor ekstradan alıyorsunuz ama alırken belirtin ayak uzunluğunun uzun bırakılmasını isteyin siz kendiniz kesersiniz yüksekliğini

Irticaya geçin whatsapp üzerinden erol bey gerekli bilgileri verir kafes içinde taban teli gelmiyor ekstradan alıyorsunuz ama alırken belirtin ayak uzunluğunun uzun bırakılmasını isteyin siz kendiniz kesersiniz yüksekliğini

Teşekkür ederim biraz inceledikten sonra sipariş verebilirim

Geri