Karadeniz Pet

Kavgamı çiftleşmemi?

Cihattaha

Meraklı Üye
Azonce erkek kuş dişiyle baya sesli bi sekilde birbirlerine bagiriyorlardi kafesin dibinde kavga eder gibiydiler erkek disinin ustune fln cikmaya calisti disiyse sirt ustu yere yatip itikliyordu erkegi sonra kalkip hic bisey olmamis gibi tuneklere ciktilar tekrar birbirlerine kusmaya basladilar ama ciftlesmeye benzemiyordu disi isteksiz gibi . eger kavga ediyolarsa ayirmalimiyim?

Dişi istemiyo cirliyo baya erkekte kovalayip ustune fln cikiyo sonra biraz duruluyolar fln . ama disi saga sola ucuyo kacmak icin hep birbirlerini isirdiklarini gormedim ama baya sesli bi kacisma var ayirirsam disiyimi yunurtalikli kafeste birakmaliyim erkegimi?

Dişi istemiyo cirliyo baya erkekte kovalayip ustune fln cikiyo sonra biraz duruluyolar fln . ama disi saga sola ucuyo kacmak icin hep birbirlerini isirdiklarini gormedim ama baya sesli bi kacisma var ayirirsam disiyimi yunurtalikli kafeste birakmaliyim erkegimi?
erkek kalmalı kafeste.geçen bende sordum arkadaşlar erkegin kalması gerektigini söylediler

Yuvalıklı kafeste erkeğin kalması daha doğru olur.

Sizce erkegin ayagindakiler mantarmı oyleyse ne yapmaliyim post post olmus ayagi hep

Ekli dosyalar

• PicsArt_01-09-02.20.38.jpg
    PicsArt_01-09-02.20.38.jpg
    888.2 KB · Görüntüleme: 7
Anlattığınıza göre kavga olmuş dişi isteksiz muhtemelen izin vermiyor. Dişiyi kızıştırmak için 15 gün ayırın manasınada havuç ekleyin 15 güne kalmaz kızısır.

Forumda bir yazı okudum ayirdim su anda nijer ve yumurta mamasi var havuclu 10 gun sonra birlestirmeyi dusunuyorum duruma gore tabikide hayirlisi artik .