Karadeniz Pet

Kayıp ilanı

Bahar Y.

Onursal Üye
Yeşil yerli muhabbet kuşum kaçtı, bu sabah kafes değiştirirken uçtu, Gaziantep Şehitkamil Değirmiçem de oturan ve kuşu gören olursa lütfen ulaşsın, solunum sıkıntısı var.

Geçmiş olsun bugün benkide kaçtı nasıl bir his olduğunu biliyorum farklı şeyler düşün inşallah bulursun

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun, kaçtıktan 5 dakika sonra evin penceresine konmuştu, fakat korktu kaçtı sonrada göremedik, 3 saat aradık

Çok çok geçmiş olsun. Camların kenarına yem koyun kafesi balkona koyun, kuş sesi dinletmek de işe yarayabilir kuşum odada maalesef bir yere çarpıp düştüğünde kuş sesi dinleterek bulmuştum korktukları zamanda kuytu köşelere giriyorlar genelde. Camlar da hep açık kalsın belki yolunu bulup girer tekrardan geçmiş olsun.

Çok çok geçmiş olsun. Camların kenarına yem koyun kafesi balkona koyun, kuş sesi dinletmek de işe yarayabilir kuşum odada maalesef bir yere çarpıp düştüğünde kuş sesi dinleterek bulmuştum korktukları zamanda kuytu köşelere giriyorlar genelde. Camlar da hep açık kalsın belki yolunu bulup girer tekrardan geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim, dediklerinizin hepsini hatta daha fazlasını yaptım fakat sonuç alamadım henüz, inşallah buluruz veya geri gelir