Karadeniz Pet

Kedinin ağzından karga yavrusu aldım

DKN

Yeni Üye
Selam herkese. Öğle saati babamı götürürken yol üzerinde 3 kedinin üzerine çıkıp ısırma telaşına düştüğü bir karga yavrusu gördüm. Aracı durdurup Fırlayıp kurtarmam saniye sürmedi. İyice inceledim hiç yara göremedim. Gayet güzel yürümesi ama uçamayacak yaşta. Hani bilirsiniz yuvadan 10-15 gün erken atlarlar, öyle işte. Büyük yavru yani. Kutuya koyup site güvenliğine bakın diye bıraktım. Babam rahatsız araçla onu götürüyordum zaten. Bu kurtarma faslı hızlı olmama rağmen epey sürdü yine kuş çalılıklara girince. Elime de alıştı 15 dk tutunca. Çok da sevimli ancak güvenlik bakamaz. Sabah hayvan barınağını falan arayalım dediler ama ümitsizler (benzer bir olay olmuş ilgilenen olmamış). Ben istanbul bahçelievlerdeyim. Bakabilecek arkadaşlarımız yada bir tanıdıkları var mı forum da sormak durumunda kaldım şuan. Tahminim 15 gün bakılırsa uçuşa hazır olur. Şırıngayla falan verirsiniz gıdasını suyunu. Yakınımda kim varsa ben sabah getirip bırakayım. İlgilenirseniz sevinirim dostlarım. Kedilere de yanımda taşıdığım kedi mamasından koydum bu arada.. kuşu aldıktan sonra..

Geri