Karadeniz Pet

Kendi eskisi gibi ama sürekli ishal

eylem26

Yeni Üye
Merhaba herkese
yaklaşık 2 yaşında erkek bi muhabbet kuşum var, ve gözlemlediğim kadarıyla bir haftadır sulu kaka yapmaktaydı,
dün veterinere götürdüm, antibiyotik verdi ve aklına gelen tüm hastalıkları sıraladı. şu olabılır, bu olabılır.
kuşumun yem yemesinde hareketlerinde hiç bir sorun yok, neşesi de eskisi gibi sadece kakası problemli, gecen hafta ishal ilacıda verdim, gün içerisinde eski kakası şeklinde de kaka yapıyor bakıyorum gayet normal, bi bakıyorum hop tekrar ıshal seklinde. kafesteki fotoğraf: gece uyurken yaptığı. 2. fotoğraf gün içinde normal yaptığı kakası ve 3. sü ishal kakası.
ne yapmalıyım ne önerirsiniz, yardımlarınızı beklıyorum..

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 36
  • image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 33
  • image.jpg
    image.jpg
    807.5 KB · Görüntüleme: 32
  • 4A1D1DE8-E196-4C99-9F83-06630A9FC718.jpeg
    4A1D1DE8-E196-4C99-9F83-06630A9FC718.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 26
Ayni sorun suanda bendede var hareketleri deisiklik yok ama dıskı sıvı cevap verirmisiniz

Arkadaslar benimkininde yem yeme ucusunda problem yok ama sivi diski
Yardm edermsnz .bide ilk tüyünde suan

Tedaviye hekimin önerdiği sürede ve dozda devam edin. Kafese dal darı asın. Tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirin.

teşekkür ederim darı bittikçe değişiyorum, dışkı testi yaptırmalı mıyım? ciddi bir rahatsızlığı olsa kendini belli eder mi? böbrek , bağırsak vs

teşekkür ederim darı bittikçe değişiyorum, dışkı testi yaptırmalı mıyım? ciddi bir rahatsızlığı olsa kendini belli eder mi? böbrek , bağırsak vs
Test yaptırma imkanınız varsa yaptırın, en net bilgi oradan elde edilecek sonuçta.

bence böbrek rahatsızlığı olabilir siz veterinere başvurun kuşunuza test yaptırın..

Geri