Karadeniz Pet

Kizim diye sevdigim kusum erkek mi yoksa...

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
1 ay once erkek kusumun yanina yavru sayilacak disi kus aldim. Gozlerinin etrafi beyaz halka oldu artik buyuyor. fakat burnu daha cok mavimsi fakat icinde hafif pembelikte var gibi sizce cinsiyeti nedir?

Ekli dosyalar

• 20180607_150515.jpg
    20180607_150515.jpg
    869 KB · Görüntüleme: 62
O kadar da baglandim yaa napicam... zaten erkek kusum var bi tane daha gelicek 3 erkek kusu napicam ben :(

Aldigimda ki ilk hali. Kuscuya israrla disi istiyorum demistim bunu verdi disi dedi.. disilerin kucukken burnu mavimsi mor olur demisti. Bunda pembelik yok gibi bisey. Biraz daha beklesem mi bi umut disimidir. Baska anliyacagim ozellik yokmudur.

Aldigimda ki ilk hali. Kuscuya israrla disi istiyorum demistim bunu verdi disi dedi.. disilerin kucukken burnu mavimsi mor olur demisti. Bunda pembelik yok gibi bisey. Biraz daha beklesem mi bi umut disimidir. Baska anliyacagim ozellik yokmudur.
Ben olsam veremezdim çünkü çok tatlı. Kalsa sorun olur mu ki:)

Olmadi 4 kusum oldu hic birini de vermeyi dusunmuyorum kimseye 3 erkek 1 disi kusum oldu. Erkeklerden biri rahatsiz zaten digeri resimdeki. Ilk ve tek askim bulutu da kimseye veremem konuskan gevezem benim. Gorunce askimmm diye seslenir bana. O yuzden onu hemen eslestirmek istiyorum. Yanina guzel bi disi geldi kendi gibi ele gelen merakli. Yavrularini sabirsizlikla bekliyorum.

Geri