Karadeniz Pet

Konuşan muhabbet kuşu arıyorum lütfen yardım

Poyrazi

Yeni Üye
Konuşan mubişimin yanına,konuşan mubiş arıyorum

Yer neresi? Nasıl bir kuş arıyorsunuz? Erkek mi, dişi mi ? Bu gibi bilgileri belirtirseniz daha faydalı olur

Unuttum yazmayı pardon :) öncellikle aksaray ilindeyim. Erkek iri genç konuşan mubiş arıyorum

bence konuşan muhabbet arama bence yavru bir kuş al normal bir şekilde onunla biraz ilgilen zaten konuşuyorlar satan birini bulsan bile eminimki çok para isterler.Ben şahsen böyle 5 tane kuş konuşturdum ve malesefki şuanda hiç biri hayatta değiller.

Peki hocam konuşan erkeğin yanına dişi alırsam konuşmayı unutur mu
bende erkek konuşan kuşun yanına dişi almıştım hemde aldığım kuş yaklaşık 1 yaşlarında bir dişiydi herkez o konuşan kuş sana artık gelmez konuşmayı bırakıcak demişti ama tam tersi oldu dişi kuşda bize alıştı fakat pek konuşmuyordu sadece cici kuş diyordu

hayır halen annemlerde duruyor kuşların ikiside yanımızdan ayrılmıyorlar hatta yavru aldık 2 ay önce bunlar yavruları varken dışarı salmayın felan dediler ama ben yinde yavrular varken salmıştım dışarı çünkü erkek kuş hiç alışkın değildi kafeste durmaya kapak açık olmayınca deliriyordu resmen yinede yavruları büyüttüler gayet sağlıklı 5 yavru büyüttüler ve uçurdular bende arkaşlarıma dağıttım yavrularının hepsinin

Geri