Karadeniz Pet

Kordon kafes adlı siteden sipariş vermeyin

SULEYMAN BORUCU

Meraklı Üye
L1kQpJ.png
http://i.hizliresim.com/kn4EA7.png[/IMG][/IMG]
m1OEPV.png
Go6356.png
orGErk.png
yukarda gormus olduğunun bütün gorusmeler sitedeki numara ile yapılmıştır 5 şubatta verdiğim sipariş 16subat olmasına rağmen yeni gelmiş bulunmakta ve kargodan kafes gelmedi sadece ufak malzemeler geldi konu hakkında kimse bu siteden alış veriş yapmadin birde kargoyu bu kadar yaptığı hataya rağmen kapıda ödemeli ve kırık bi ton malzeme ile de göndermesi on numara bi esnaf olduğunu gösterdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

RomQnY.png
pByEno.png

Kötü bir tecrübe olmuş.
Malesef esnaflık mal satarak olmuyor.
Gerçek esnaf bulmak zor.

Geçmiş olsun üzücü bir durum şikayet yerleri illaki vardır

Süleyman arkadaşımıza kordon kafesi önerdiğim için pişmanım resmen.
Fiyatlar uygun diye tercih ettik kuşları almaya 1 hafta varken neredeyse sipariş verdik kafes gelmedi [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abimizin 6 tane kuşunu ayırttırdık kafes gelir nasıl olsa diye gittik aldık geldik kuşları cumartesi günü fakat kafes hala ortada yok.
Şunu da belirteyim ucuz diye aldanmayın tavaları ayrı telleri ayrı koli ile göndererek zaten hiç bir ucuzluğu kalmıyor kargo ücretiyle.
Tavalar geldi tel kısımlar hala yok.
Adam o kadar güzel esnaf ki Süleyman kaç defa yanımda aradı adamı çoğunda ya açmadı yada meşgule düşürdü.
Günler öncesinden kargoyu çıktım diyip daha sonradan kafes yok diye ortaya bir laf attı.

Biz daha kordon kafesten tek çöp dahi almayız. İsteyen istediği yerden alır ama almadan bir düşünün derim.

Benim basım yandı sizin yanmasin DİE belgeleri ile koymuş bulunmaktayım tavsiyem ilgili siteden. Birşey almamaniz kafeside ayrı kargo ile gönderdiğini sonradan belirtti aldığı malzemeler 120 TL ve her gelen ayrı kafes içinde 20 TL. Ödediğimi dusunursek konu hakkında ilgili. Düzenbaz esnaf gorunumlu manyagin konuşma yazılarını da dikkate almanızı oneririm

daha önce birkaç defa ismini duymuştum iyiki alışverişim olmamış. geçmiş olsun

bilgi için teşekkürler. Yararlı bi paylaşım bu arada tüketici haklarına başvurabilir ve iade yapabilirsiniz hangi ürünü alırsanız alın 3 gün içerisinde iade şansınız var bunu unutmayın.

Asla ama asla alışveriş yapılmaması gereken bir yer. Sizin yukarıda yaşadıklarınızı fazlasıyla ben de yaşadım.

*** Hemen göndereceğini söylediği siparişimi tam 15 günde alabildim,
*** Sipariş verip paranızı gönderdikten sonra kesinlikle ulaşamıyorsunuz, sizin numaranızı engelliyor,
*** İnanılmaz yalancı, üçkağıtçı,
*** Gelen siparişlerimde tabanı kırık kafes geldi, malzemelerin çoğu fotoğrafta göründüğü gibi değil kalitesiz,
*** Kargomu 2 seferde gönderdi, ikincisinde kargo ücretini o ödemesi gerekirken yine alıcı ödemeli yollamış, bir de ikinci kez kargo ücreti ödedim.
*** Göndermediği kafesin parasını ödememek için bin takla attı, numaramı engellediği için ulaşamıyordum günlerce. Sonunda onu farklı bir numaradan aradığımda yeni bir müşteri sanıp açtı ve öylece paramı kurtarabildim.
*** Dünyada sadece ondan alabileceğim bir şey olsa dahi asla ve asla oradan bir daha alışveriş yapmam.

Son düzenleme:
Valla böyle böyle ciddiyetsiz satıcıları ifşa etmeniz iyi oluyor. İnsanlar da görsün öğrensin.

@Tarık bakıcı kardeşimizin dedilerinin tümü aynı şekilde benim kide böyle oldu fotolarla da koyup sizinde zarar almamaniz için koydum kimseye zarar gelmesin

ben bu firmadan değil ama başka firmadan aldım. Aynı sıkıntıları yaşadım. Adam 20 güne yolladı kafesler p.tesi elime geldi. Bugün yarın diye erteledi. Bir de kargoyu karşı ödemeyi yolladı. Kargo parasını kendisine yatırmama rağmen. Şimdi adama diyorum hesabıma kargo parasını yollayın diye dediği şey bir daha ki siparişinizde telafi ederiz. Artık insanlara güven kalmadı. 10 gün daha bekleyeceğim sıkıntıları giderirse firma ismini ve şahıs ismini vermeyeceğim. Ama gidermez ise burada paylaşacağım. Anladığım tek şey kimseyi görmeden ya da ürün gelmeden para yollamamak oldu.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun sizede hamza bey bence adını. Ver herkez duysun ki aynı şekilde başka kişiler başka insanlar madur kalmasın

Bilgilendirme için teşekkürler. Allah bi yerinden çıkartır. Hiç sıkma tatlı canını. ;)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ucuz etin yahnisi bu kadar olur.En uygunu değil,en kalitelisini ve piyasada en saygın kişilerden ürün almalısınız.
Bu piyasada adam gibi adam az var.

Merhaba arkadaslar, Kordon Kafes ile basimdan gecen olayi paylasmistim daha once.

Siparisimin ucretini odememe ragmen, mali gondermedi, parayi da iade etmedi, yurtdisindayim ugrasamam diye yaptigini sandim ama Turkiye'de ki musterileri de dolandirmis gordugum kadariyla.

Dolandirici firmanin teki, kesinlikle alisveris yapmayin.
Izmir'de malzeme satan kisilerden ogrendigime gore kacak calisiyormus zaten.
Aman dikkat.

başı yanan herkes adına üzüldüm geçmiş olsun :( fakat anlamadıgım konuda bukadar olumsuzluklar oluyorken sadece forum içinde bıle bu tip esnaflıkla alakası olmayan ve fiyatlarıda yapılan üretilen malzemeye göre çok pahalı olan bır fırma hala nasıl siparış alır.
izmirden kafes,yuvalık vs alacak arkadaşlara kesinlıkle önereceğim adres : kuş kafes imalatı yuvalık , pvc kuş kafesi , telli kafes , firmaları , ucuz
hem ucuz hemde pıyasada bulacagınız kalıtenın bıraz üstü.

Arkadaşlar bir de bu kadar şikayet gelmiş. Hepiniz Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurabilirsiniz siparişiniz için. İhmal etmeyin, bedavaya yapılıyor hakem heyetine başvuru. İnternetten e-devletten başvurabilirsiniz. Daha sonra evrakları ikametgahınızı olduğu yere en yakın thh ye teslim edeceksiniz. İhmal etmezseniz böyle şeyleri böyle dolandırıcılar da prim yapamaz.

Ben Samsung'la böyle bir sorun yaşadım. 4 buçuk ay boyunca beni köpek gibi peşlerinde dolaştırdılar, thh'ye başvurduktan 20 gün sonra işimi hallettiler. Hakkınızı ararsanız böyle adamlar barınamaz.

Çok geçmiş olsun kardeşim vallahi insanlığımdan adamlığımdan ben utandım şahsen esnaf olarak insan olarak.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi