Karadeniz Pet

Kuşların çiftleşmesi için ortam,kızışma

Umuterce

Yeni Üye
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Merabalar arkafaşlar benim 2 tane sorum olcakdı ya ben kuşlarımı evde besliyorum odamda 1 çift kuşum var çifleşmeleri için 15 günlük bi ayırma uyguladım olmadı nijer tohumu yumurta yemi verdim nafile acaba ortam yüzünden mi ? Birde kızışmışlarmı diye sorucakdım ilk çiftim sizler gibi bu işi bilen birilerinden yorum almak çok isterim yeniyim bu arada konuları takip ediyorum bilgi alıyorum.. dişi olan sarı erkek olan yeşil

İkiside kızışmış onları bi araya koy ve rahatsız etme yem su koymak dışında ve salma çiftleşirler

oyuncakları al kafesden tünek sayısını ikiye indir.eğer çiftleştirmek istiyorsan.

Denildiği gibi oyuncakları al kuşlarınız yavru verme çağındalar birleştirebilirsiniz. Eş almamaları kendileri ile alakalı değil büyük oranda ortamla alakalı yem su ihtiyaçları dışında onlarla pek ilgilenmeyin

Teşekkür ediyorum yardımlarınız için sağolun Oyuncaklarla pek ilgilenmiyorlar diye almadımda zil var onla ilgileniyorlar alsam mı ki

Kuşlara iki yabancı şarkısını yollıyorum :) bence olmadıysa zorlamayın muhabbet kuşu eş seçiyor maalesef...

Bu eş seçme huyları yokmu beni benden alıyor zaten