Karadeniz Pet

Kuşum duvara carpiyor

#Başak

Meraklı Üye
Merhaba, erkek kus için yeni dişi aldim.Yaklaşık 1 hafta oldu. İlk günden ciftlestiler yumurta var mi yok mu bilmiyorum. Erkek kuş odada uçmak istiyor fakat dişi kus esi vikinca kendini kafese vuruyor.Ayrica dişi kus odada sürekli uçup, duvara carpiyor.Ne yapabilirim? Erkek kus cikmak için cilditiyor resmen

Merhaba, erkek kus için yeni dişi aldim.Yaklaşık 1 hafta oldu. İlk günden ciftlestiler yumurta var mi yok mu bilmiyorum. Erkek kuş odada uçmak istiyor fakat dişi kus esi vikinca kendini kafese vuruyor.Ayrica dişi kus odada sürekli uçup, duvara carpiyor.Ne yapabilirim? Erkek kus cikmak için cilditiyor resmen
Yavru almak istiyorsaniz kuslari salmamalisiniz.

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi kuş odaya yabancı olduğu için nerede uçacağını, nereye konacağını bilmiyor. Alıştıktan sonra duvara çarpmaz. Tanıştığı eşinden de ayrı durmak istemiyor. Kafesten çıkmaya çalışıyor olabilir erkek çıkınca. Yavru almak istiyorsanız salmayın. Kuşlar kafeste dursunlar.

Eğer icinde yumurta varsa ve duvara çarparsa yumurta kirilir mi?Kus için tehlikeli olur mu bu durum?

Yumurta var midir, resim ile belli olur mu?

Ekli dosyalar

• IMG_20170218_160728.jpg
    IMG_20170218_160728.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 32
kuşun arka tarafından kanatlarının olduğu yerden foto çekip atarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Geri