Karadeniz Pet

Kuşum garip davranıyor

cbcs98

Yeni Üye
Merhabalar kuşum iki günden beri boğazına bir şey takılmış gibi kusma hareketleri yapıyor ama kusamıyor yaklaşık 10 dakika öncesinde çok az kustu ama hala aynı şekilde davranmaya devam ediyor kuşum erkek ve normalde sürekli olarak kusuyordu bu konuda bir kuşçuya gittim rastgele bir vitamin verdi kullandım ama bir değişiklik olmadı kuşumla konuştuğumda tepki veriyor ama kafesinde kabarık şekilde durup uyuyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun kuşumun ölmesinden korkuyorum

Kuşun ve dışkısının fotoğrafını paylaşır mısınız? Kuşun ağzı kokuyor mu?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 22
  • image.jpg
    image.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 24
  • image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 22
Hep kafesinde uyuklar vaziyette mi? Bugün için tam dolu suluğuna iki veya üç damla elma sirkesi damlatın. Kusması kur kusmuğu değil di mi?

Hep kafesinde uyuklar vaziyette mi? Bugün için tam dolu suluğuna iki veya üç damla elma sirkesi damlatın. Kusması kur kusmuğu değil di mi?

Hayır normalde çok hareketli kafesinde asla durmuyor rahat sürekli dışarıya çıkmak istiyor. Kusmasını sorduğumda eş istediği için kustuğunu söylediler genelde aynayla konuşurken falan kusuyor hep. Bugün biraz çıkardım yine hareketliydi ama daha sonrasında yeniden sessizleşti uyumaya başladı.

Kusarken göz bebeklerini küçültüp kendini kabartarak mı kusuyor yoksa halsizce mi kusuyor?

bu kus astalanmis acaba kursak mantari falan mi var bilmiyorum. belki usutmuste olabilir ama ayaklari cok guzel siyah gibi.

Geri