Karadeniz Pet

Kuşum kaçtı Sinop merkez

ufuk123

Yeni Üye
dün canımın sıkın olduğu bir günde sigara içmek için açtığım camdan dalgınlık sonucu kuşum kaçtı hemen dışarı çıkıp aradım ama bulamadım.Belki birisinin balkonuna girmiştir , o da forumda kuşlarla ilgili arama yapar mesajı görür diye düşündüm.Kuşum yeşil renkte 1 yaşlarında elden ayrılmayan bir kuş.Bulan olursa 200-300 tl emeği için verebilirim.Bulup ta vermek istemezse onda kalmasına razıyım yeter ki bulduğunu ve iyi bakacağını belirtsin içim içimi yiyiyor ne yapar şimdi dışarıda diye. teşekkürler.

İnşallah bulunur. Fotoğrafı varsa ekleyin bu şekilde tanınması daha kolay olur.

İnşallah bulunur. Fotoğrafı varsa ekleyin bu şekilde tanınması daha kolay olur.
teşekkür ederim iyi niyetiniz için.telefonun dosyalarını bir türlü tanıtamadım pc ye.eski resmi buldum pc de.şimdi kafasının üstü sarı ,kuyruğuna yakın sol tarafında sarılı yeşili aykırı bir tüyü var.her yerde muhabbet kuşu dışarıda 1-2 günde ölür diyorlar bu ne kadar doğrudur yaz aylarında ?

Ekli dosyalar

• 20170603_175706_HDR.jpg
    20170603_175706_HDR.jpg
    968.2 KB · Görüntüleme: 40
teşekkür ederim iyi niyetiniz için.telefonun dosyalarını bir türlü tanıtamadım pc ye.eski resmi buldum pc de.şimdi kafasının üstü sarı ,kuyruğuna yakın sol tarafında sarılı yeşili aykırı bir tüyü var.her yerde muhabbet kuşu dışarıda 1-2 günde ölür diyorlar bu ne kadar doğrudur yaz aylarında ?
Orası hiç belli olmaz. Belki birisinin penceresine konmuştur ve o kişi sahiplenmiştir. Yakın çevreye kayıp haberini yayın. Yakın apartmanlardan birinde olabilir belki.

sürekli kuş sesi açıyorum balkonda belki duyar gelir diye.sinop küçük şehir belediyeden anons yaptırmayı bile düşündüm cenaze anonsları içerisinde milletle dalga geçer gibi olur dediler evdekiler vazgeçtim.artık tanıdık tanımadık araştıracağım tekrar teşekkürler sizlere.

sürekli kuş sesi açıyorum balkonda belki duyar gelir diye.sinop küçük şehir belediyeden anons yaptırmayı bile düşündüm cenaze anonsları içerisinde milletle dalga geçer gibi olur dediler evdekiler vazgeçtim.artık tanıdık tanımadık araştıracağım tekrar teşekkürler sizlere.
Buna müsade edilirse neden yapılmasın, dalga konularını boşverin önemli olan kuşun bulunması sonuçta.

hiç denk gelmedim böyle anonsa ama yaptıralabilir sanıyorum.yarın çevreyi tekrar dolaşıp bilgi almaya çalışacağım sonra başka çaresine bakacağım.insallah bulacağım.

El ilanı bastır kuşun fotorafı olduğu altına telefonunu yaz elektirik direklerine as çok dikkat çekiyor.

Melek olmuştur artık, muhabbet kuşları farklı tür oldukları için ve renklerinden dolayı karga ve martılar tarafından direk yeniyor. Lütfen kuşlarınıza dikkatli bakın. Ayrıca bulunsa bile psikolojisi bozulur. Ben kaybolan muhabbet kuşu buldum, dışarıda kalınca aç ve susuzken stres oluyorlar. Kendi tüylerini yola yola öldü...