Karadeniz Pet

Kuşum kaza geçirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Extomps

Yeni Üye
Merhaba umarım yanlış yere yazmıyorumdur bu forumda yeniyim öncelikle adım Berkay 16 yaşındayım. Muhabbet kuşum bu gün trajıkomik bi olay yaşadık kuşum dolabın içine girdi ve nası oldu bilmiyorum sanırım çarptı bi şekilde şuan burnunun üstünde yarası var ve sağ gözünü kaybetti veterinere götürdük oda sağ gözünün artık görmiyceğini söyledi burnunun iç kısmında bi yerde kanaması var kafasını eğdiğinde falan hapşırıyor kanaması bi duruyo bi başlıyor 24 saatin çok önemli olduğunu söyledi veterinerler ama şuan yem yiyemiyor kıramıyor elma koydum rendeleyip onuda yemiyor yumurta haşladık onuda yicek mi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim neyi eksik yazdığımıda bilmiyorum elim ayağım titriyor annemlere üzüntümü belli etmemeye çalışıyorum bu yüzden eksik kısımları sorun yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle geçmiş olsun.Bir resim koyarsanız daha kolay yardımcı olunur diye düşünüyorum.

Yemek yiyemiyorsa el besleme mamaları var aparatını falan alıp o şekilde besleyin bir süre.

Yumurta haşlayıp sarısını ılık su ile seyreltip muhallebi kıvamına gelince çay kaşığı yada şırınga yardımı ile yedirebilirsiniz.
Hocam sizde kandınız yeni mesaj atılınca heralde 🤣 konu 2018 yılında açılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...