Karadeniz Pet

kuşuma arkadaş civciv mi alsam ?

aedes

Meraklı Üye
muhabbet kuşumun canı çok sıkılıyor. başka hayvanalara da çok ilgisi var. 2 . bir kuş besleyemem çünkü bana olan ilgisinin kaybolmasını, konuştuğu kelimeleri unutmasını istemiyorum. üretim de yapmak istemiyorum zaten 2 erkek muhabbeti kuşu da fazla benim için. acaba yanına tavuk civcivi mi alsam ? hiç deneyimleyen var mı ? nasıl olur ? anlaşabiliyorlar mı ? civcive kutuda bakarım ara sıra bununla oynasınlar falan. büyüğünce de köye götürürüm

Zamanınız yok mu ilgilenmeye? Sıkılmaz o siz varken :)

Kısa zamanda büyüyerek kuşunuzdan çok daha iri olacaktır. Büyüdükten sonra bakımı zor olacak ve kokacaktır. Kısa süreli arkadaşlık yapabilirler belki

ben çalışıyorum. akşam 7 de evde oluyorum. gelince ilgileniyorum tabi ki ama sanki arkadaş arıyor o.

Kısa zamanda büyüyerek kuşunuzdan çok daha iri olacaktır. Büyüdükten sonra bakımı zor olacak ve kokacaktır. Kısa süreli arkadaşlık yapabilirler belki
ya mesela 10 gün sonra köye götürürüm ben onu. köyde bakan var civciv tavuk o sıkıntı değil. ama kuşla civciv anlaşabilir mi acaba ? ben yokken yaralamasınlar birbirlerini ikisi için de çok üzülürüm

Orası hiç belli olmaz, canlıların karakterleri farklılık gösterir.

Bence tek muhabbet kuşu besleyince sıkılıyorlar. Tek kuş olacaksa papağan daha iyi

Civcivi rahat bırakmaz sürekli ayaklarını gagalar yazık olur civcive bir de hastalık kapma ihtimali var alma bence sen ilgilen biraz, ilgilenemedigin vakit tv açık bırak sıkılmaz

Geri