Karadeniz Pet

KUŞUM BİRDEN HASTALANDI (fotoğraflı)

KusTedavi81

Yeni Üye
Arkadşalar kuşumun kadaskndak tüyler sarard gözü çok kısık duruyor ayrıca burnu akıyor ve etraftaki tüylerini ıslatıyor ne yapmalıyım lütfen çok acil
@Hayvansever03
@albinom22

Ekli dosyalar

• IMG-20181109-WA0161.jpg
    IMG-20181109-WA0161.jpg
    123.3 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG-20181109-WA0160.jpg
    IMG-20181109-WA0160.jpg
    143.7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG-20181109-WA0159.jpg
    IMG-20181109-WA0159.jpg
    129.7 KB · Görüntüleme: 53
kuşun dışkısının fotoğrafını yakından çeker misin ona göre yorum yaparlar

Kafesde 2 kuş var dışkılar karışık ama normal gibi duruyor ishal yok daha önce yaşadım çünkü

kuşun durumu iyi görünmüyor.iyi bir veteriner bulma imkanın varsa acil veterinere git ve kuşu ayır öteki kuştan.kafesin tabanına kağıt havlu ser dışkı daha iyi görülür.bence soğuk almış gibi duruyor.yem yemesi falan nasıl?

Kuşum öldü abi şuan çok üzgünüm ellerimde vitamin verirken öldü :(

çok üzücü olmuş:(zaten bu hayvanlar çok hassas bazen birden bire ölüveriyorlar.ceryanda falan mı kalmıştı?

Büyük ihtimalle ceyranda kaldı annem bir yerlere çıkarken her yeri açıyor ev hava alsın diye elimde 1 saat bakakaldım hareketsizdi kendi hatamdan dolayı bir can gitti şu an çok üzgünüm :(

sıkma canını sen nerden bilecektin işte insanlık hali oluyor bazen. :(

Büyük ihtimalle ceyranda kaldı annem bir yerlere çıkarken her yeri açıyor ev hava alsın diye elimde 1 saat bakakaldım hareketsizdi kendi hatamdan dolayı bir can gitti şu an çok üzgünüm :(
ailem ile yaşarken benim annemde öyle şeyler yapıyordu bu nedenle kuşları havalandırma yaparken başka odaya koyardım.olan olmuş artık bundan sonra daha dikkatli olursunuz yapılabilecek tek şey bu.

Başınız sağ olsun. Anormal bir durum gözlemlediğiniz anda geç kalmadan veterinere gidin bundan sonra. Bu kuşun hastalığı ilerlemişe benziyordu. Öncesinde belirtilerini vermiştir. Gözlem yapın bundan sonraki kuşlarınızda.

Kafes temizligine onem verin tabani temiz degil + cereyan almayacak yere koyun kafesi diger kus ölmesin.

ölümler için su ve hava akımı en büyük etken, zaten epey geç kalınmış.

geçmiş olsun

Geri