Karadeniz Pet

kuş gözümüzün önünde eriyo

Kusbakıcısı

Yeni Üye
Kuşumuz ishal sıvı şeffaf bi sıvı kusuyo yemek yemiyo kurssğı şiş üç gündür kuş veterinerine götürdük kırmızı bi ilaç verdi onu veriyoruz ama baya bi zayıfladı kuş acil yardım edin napalım konyada nereye götürelim nolur yardım edin

Kafesin tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin kusmuğu kokuyor mu gagası etrafında bir koku var mı?

Kusmukta ve gaga etrafında koku varsa kursak mantarıdır

kuş ishal olmuş avidiare al mantar hastalığı anlık bir hastalık değildir aniden geliştiyse ishaldir

ne demek olmaz ya. 7-8 yaşımdan beri kuş besliyorum. yaşım 37 30 yıldır brdliyorum. 9ğ'lı yıllardaki kuşlarımı ishalden kaybettim. yeme su gelse bakteri üremesi olsa onu da kuş yediğinde kusar ve ishal olur. bir nevi besin zehirlenmesi. mantarda kuş doğru düzgün dışkı bile yapamaz.

kusmuk her şekilde kokar. besini sindirebilmek için her canlıı asit salgılar kustuğundada da kokar

maşallah çok bilgilisiniz de kursak sadece depodur, sindirim ile alakası yok. enzim falan bulundurmuyor yani : )

her ihtimale karşı değil yüksek ihtimalle mantar var zaten maalesef :/
Tamam teşekkürler peki ölümcül mü bugün başlayacağız tedaviye iyileşir mi büyük ihtimalle

Lütfen kafanızdan hastalık bulup yerleştirmeyin. Kuşun fotoğrafı bile yok direkt hastalık tanısı koyuyorsunuz. Kuşun kendisi ne dışkı fotoğrafını paylaşır mısınız? Durum artık ciddi bir hal aldıysa evde ilaç denemeleri yapmaktansa bilgili ve tecrübeli bir veterinerin görmesini tavsiye ederim.

Geri