Karadeniz Pet

Kuş hakkında bilgi

grand ahmet

Meraklı Üye
Arkadaşlar benim muhabbet kuşum 1 yaşında felan ve dişi çok güzel hareketler yapıyor oynuyor ele geliyor felan zor zor alıştırdım ama konuşmuyor nedense yok öyle bi huyu neyse asıl sorum bunun yanına bi erkek alsam sorun olur mu ? 1 yaşında erkek kuşu alıştırmam kolay olur mu ? veya ne gibi birşeyler önerirsiniz ?

Kuşum yalnız kalmasın artık diyerek aldığınızı düşünüyorum. 1 yaşında bir kuş insana alışmaz çooook zor. Tabi şu da var. Dişi de ilgisini erkek kuşa vereceğinden sizinle ilgisi azalacaktır. ben olsam ne mi yapardım? Doğadaki hiçbir canlının yanlız yaşamaması gerektiğini düşündüğümden güzel iri bir erkek alırdım. İlgilenmeye devam edebilirsiniz taki eş olup yavrulayana kadar. Şanslıysanız ve ilginizi kesmezseniz dişiniz az da olsa size ilgi duymaya devam edecektir.

Kuşum yalnız kalmasın artık diyerek aldığınızı düşünüyorum. 1 yaşında bir kuş insana alışmaz çooook zor. Tabi şu da var. Dişi de ilgisini erkek kuşa vereceğinden sizinle ilgisi azalacaktır. ben olsam ne mi yapardım? Doğadaki hiçbir canlının yanlız yaşamaması gerektiğini düşündüğümden güzel iri bir erkek alırdım. İlgilenmeye devam edebilirsiniz taki eş olup yavrulayana kadar. Şanslıysanız ve ilginizi kesmezseniz dişiniz az da olsa size ilgi duymaya devam edecektir.

ilgi istemiyorum şimdi kuşum konuşmuyor ben de konuşmasını istiyorum yanına erkek alsam eve ve bana alışır mı yavruları olunca onları alıştırır benimle ilgilendiririm ben ticaretinde değilim bakmak için çok zarara girmeye hazırım

Geri