Karadeniz Pet

Kuş Hamağı Konusundaki Düşünceler

Ben de sadece internette dolaşırken bir videoda bu tür bir hamağa rastladım ve ardından alışveriş sitelerinden arayarak ürünü buldum. Kullanan var mı, varsa memnun kalan var mı diye konu açmak istedim. Temizliği konusunda sıkıntı çıkabilir diye mesaj görünce de 'sleeping tents budgie' şeklinde araştırma yaptım hemen iki dakika ve orada okuduklarımı da burada paylaşıp çekincemi belirttim. Şurada bir yazı mevcut:

Kimseye karşı çıktığımı düşünmüyorum. Neyi üzerime alınmam gerektiğini de anlamış değilim. Ben zaten bana bu oyuncağı illa ki yapın dendi de demedim. Okuduğum şeyi paylaştım noktası virgülüne.
Sevimli bir oyuncağın korkutucu yanları olabileceği konusunu paylaştım sadece.
İplikler çıkma tehlikesi var doğru ayağına dolansa vs sıkıntı olur onun için ben ikinci olarak tahtadan yaptım kırtasiyelerden çok rahat bulabilirsin dondurma çubuğu diyince veriyolar alıp öyle yapabilirsin daha güvenilir ve sorunsuz olur

https://imgyukle.com/i/5MAath
Bunlar benim kuşuma yaptığım çadırlar hiç bir zarar da görmedim ikisini de çok sever kemirir oynar eğer ki oynaması için yapıyorsaniz bir sorun olmaz uyuma olayını zaten yapmıyolar ben bir kere uyuduğunu gördüm kusumun çoğunlukla kemirip üstünde duruyo temizliğini yapıyo tabi siz bilirsiniz.

Sizin yaptığınız versiyon çok güzelmiş. Herhangi bir kumaş ve iplik çıkması durumu olmadan gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Ben de sadece internette dolaşırken bir videoda bu tür bir hamağa rastladım ve ardından alışveriş sitelerinden arayarak ürünü buldum. Kullanan var mı, varsa memnun kalan var mı diye konu açmak istedim. Temizliği konusunda sıkıntı çıkabilir diye mesaj görünce de 'sleeping tents budgie' şeklinde araştırma yaptım hemen iki dakika ve orada okuduklarımı da burada paylaşıp çekincemi belirttim. Şurada bir yazı mevcut:

Kimseye karşı çıktığımı düşünmüyorum. Neyi üzerime alınmam gerektiğini de anlamış değilim. Ben zaten bana bu oyuncağı illa ki yapın dendi de demedim. Okuduğum şeyi paylaştım noktası virgülüne.
Sevimli bir oyuncağın korkutucu yanları olabileceği konusunu paylaştım sadece.

Üzerinize alınacak bir şey yok, ortada küçük bir yanlış anlaşılma var o kadar. İyi akşamlar :)